Jelzés nélkül, XX. sz. második fele: Balatoni kikötő. Olaj, farost. Sa... https://www.darabanth.com/de/480-Fernauktion/480.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/Jelzes-nelkul-XX-sz-masodik-fele-Balatoni-kikoto-Olaj-farost-Sarkaiban-es-szelen-kisse~II3281646
3281646
11092
480
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül, XX. sz. második fele: Balatoni kikötő. Olaj, farost. Sarkaiban és szélén kissé sérült. 46x61 cm