Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 296

Olvashatatlan (Benedek?) jelzéssel: Art deco hölgy. Pasztell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, hátoldalán Silmann Béla képkeretező 1930-35 körüli címkéjével. 25×18 cm
10996.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Szarvasbőgés. Olaj, vászon. Üvegezett, sérült fakeretben, 29,5×40 cm
10997.

Rufpreis:
2 000 HUF

10998.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Olvashatatlan jelzéssel: Római látkép (1939?). Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 51x68 cm
10999.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. vége/XXI sz. eleje: Vízparti hangulat. Olaj, vászon, fakeretben, 40x50 cm
11000.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Virágok az ablak alatt. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 27x22,5 cm.
11001.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Erdei patak. Olaj. vászon. 59x79,5 cm. Dekoratív, sérült fakeretben.
11002.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Napfényes utca (Tabán?). Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 40x28,5 cm
11003.

Rufpreis:
2 400 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Arckép, Budapest, 1913 (?). Vegyes technika, papír, javított, kissé foltos. Papírra kasírozva. 30x22 cm.
11004.

Rufpreis:
800 HUF

11005.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Olvashatatlan (Gachal?) jelzéssel, XX. sz. első fele: Libapásztorlány. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 56×67 cm
11006.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Olvashatatlan jelzéssel: Ló. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 65x38 cm
11007.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF