Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 296
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3237573
10996
480
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan (Benedek?) jelzéssel: Art deco hölgy. Pasztell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, hátoldalán Silmann Béla képkeretező 1930-35 körüli címkéjével. 25×18 cm
3238586
10997
480
Olvashatatlan jelzéssel: Szarvasbőgés. Olaj, vászon. Üvegezett, sérült fakeretben, 29,5×40 cm 3238549
10998
480
14000
3239356
10999
480
19000
Olvashatatlan jelzéssel: Római látkép (1939?). Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 51x68 cm 3232205
11000
480
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. vége/XXI sz. eleje: Vízparti hangulat. Olaj, vászon, fakeretben, 40x50 cm 3236911
11001
480
Olvashatatlan jelzéssel: Virágok az ablak alatt. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 27x22,5 cm.
3143974
11002
480
Olvashatatlan jelzéssel: Erdei patak. Olaj. vászon. 59x79,5 cm. Dekoratív, sérült fakeretben. 3126511
11003
480
Olvashatatlan jelzéssel: Napfényes utca (Tabán?). Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 40x28,5 cm
3129412
11004
480
Olvashatatlan jelzéssel: Arckép, Budapest, 1913 (?). Vegyes technika, papír, javított, kissé foltos. Papírra kasírozva. 30x22 cm.
2895306
11005
480
13000
2955266
11006
480
13000
Olvashatatlan (Gachal?) jelzéssel, XX. sz. első fele: Libapásztorlány. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 56×67 cm
2940302
11007
480
Olvashatatlan jelzéssel: Ló. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 65x38 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF