https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Foto

Zahl der Lose: 575

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1973 Szentendre, Szabadtéri tárlat, Vajda Lajos Stúdió csoportkép, efZámbó István, Wahorn András, feLugosy László, Bernáthy Sándor stb., vintage fotó, korabeli nagyítás, jelzés nélkül, kissé sérült, 30x24 cm,
1
16169.

1973 Szentendre, Szabadtéri tárlat, Vajda Lajos Stúdió csoportkép, efZámbó István, Wahorn András, feLugosy László, Bernáthy Sándor stb., vintage fotó, korabeli nagyítás, jelzés nélkül, kissé sérült, 30x24 cm,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jászai Mari (1850-1926), mint Kleopátra, nagyméretű fotó, a hátoldalon feliratozva, szélén kis sérülésekkel, 24x18 cm
1
16170.

Jászai Mari (1850-1926), mint Kleopátra, nagyméretű fotó, a hátoldalon feliratozva, szélén kis sérülésekkel, 24x18 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1899 Bene (Berényi) Ida (1880-1951) és Juhász Béla (1874-1967) miskolci földbirtokos esküvői portréi, 2 db. Színezett, festett fotó, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 65x49 (x2) cm
1
16171.

1899 Bene (Berényi) Ida (1880-1951) és Juhász Béla (1874-1967) miskolci földbirtokos esküvői portréi, 2 db. Színezett, festett fotó, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 65x49 (x2) cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900 Friedrich August von Kaulbach (1850-1920) híres német festő női portréja után készült reprodukciós fotó, keményhátú vintage fotó, Hanfstaengl szárazpecséttel jelzett felvétele, apró felületi sérülésekkel, 39x28 cm
1
16172.

cca 1900 Friedrich August von Kaulbach (1850-1920) híres német festő női portréja után készült reprodukciós fotó, keményhátú vintage fotó, Hanfstaengl szárazpecséttel jelzett felvétele, apró felületi sérülésekkel, 39x28 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ecker Lili (1905-1961)  Sárdy János (1902-1959) színművész első feleségéről készült két fotó
1
16173.

Ecker Lili (1905-1961)  Sárdy János (1902-1959) színművész első feleségéről készült két fotó

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Féner Tamás (1938-): Portrék (Scheiber Sándor, Karafiáth Orsolya, Vásári Tamás, Baranyi András, stb...), 8 db fotó karton ragasztva, jelzett, 15×10 cm
1
16174.

Féner Tamás (1938-): Portrék (Scheiber Sándor, Karafiáth Orsolya, Vásári Tamás, Baranyi András, stb...), 8 db fotó karton ragasztva, jelzett, 15×10 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Híres magyar orvosok fényképalbuma. 23 db fénykép: Ángyán János, Teschler László, Nyitrai Béla, Blaskü Róbert, Bokrétás András, Jakab Mihály, Kerekes Kálmán, Donhoffer Szilárd, Malasits Gyula, Varga László, Weisz Miksa, Schwartz Sándor, Bartos Gábor, Hunyor Ferenc, Nagy Hilda, Czike Antal, Mittag Margit, Szilárd Zoltán, Szikszóy Kálmán, Fónay István, Petrás Pál, Kellermann Emil, Kovács Medárd, Fáy Kálmán.
1
16175.

Híres magyar orvosok fényképalbuma. 23 db fénykép: Ángyán János, Teschler László, Nyitrai Béla, Blaskü Róbert, Bokrétás András, Jakab Mihály, Kerekes Kálmán, Donhoffer Szilárd, Malasits Gyula, Varga László, Weisz Miksa, Schwartz Sándor, Bartos Gábor, Hunyor Ferenc, Nagy Hilda, Czike Antal, Mittag Margit, Szilárd Zoltán, Szikszóy Kálmán, Fónay István, Petrás Pál, Kellermann Emil, Kovács Medárd, Fáy Kálmán.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rodolf Hervé (1957-2000): Victor Vasarely (1906-1997) festőművész párizsi műtermében, a hátoldalon pecséttel jelzett fotó, 16x24 cm
1
16176.

Rodolf Hervé (1957-2000): Victor Vasarely (1906-1997) festőművész párizsi műtermében, a hátoldalon pecséttel jelzett fotó, 16x24 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rodolf Hervé (1957-2000): Victor Vasarely (1906-1997) festőművész párizsi műtermében, hátoldalán pecséttel jelzett fotó, 23,5x16 cm
1
16177.

Rodolf Hervé (1957-2000): Victor Vasarely (1906-1997) festőművész párizsi műtermében, hátoldalán pecséttel jelzett fotó, 23,5x16 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1890-1900 Budapest, 13 db látképeket, nevezetes épületeket ábrázoló keményhátú fotó, közte a Blaha Lujza téri Népszínház, a régi Erzsébet híd, Opera, Kálvin tér, Keleti pályaudvar, az Állatkert bejárata, stb.; vegyes állapotban, 6,5x9,5 cm és 11x17 cm között
1
16178.

cca 1890-1900 Budapest, 13 db látképeket, nevezetes épületeket ábrázoló keményhátú fotó, közte a Blaha Lujza téri Népszínház, a régi Erzsébet híd, Opera, Kálvin tér, Keleti pályaudvar, az Állatkert bejárata, stb.; vegyes állapotban, 6,5x9,5 cm és 11x17 cm között

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
8
 
cca 1970-1980 Budapesti villamosok, 4 db még nem publikált utólagos nagyítás, 10×15 cm
1
16179.

cca 1970-1980 Budapesti villamosok, 4 db még nem publikált utólagos nagyítás, 10×15 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1950-1960 Bp., Duna-parti felvételek, életképek, 4 db fotó, 12x9 cm
1
16180.

cca 1950-1960 Bp., Duna-parti felvételek, életképek, 4 db fotó, 12x9 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse