Foto

Zahl der Lose: 575

cca 1900 Czullik Inez, Czullik Ágost, a Liechtenstein hercegi kertek igazgatója lányának fotója, keményhátú fotó Viktor Angerer bécsi műterméből, jó állapotban, 16,5×10,5 cm
16157.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jules Grévy (1807-1891) francia köztársasági elnök kabinetfotója. Feliratozva / Photo of Jules Grévy (1807-1891) president of France
16158.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

2007 Mécs Imre (1933-2023) politikus, 1956-os forradalmár, 2 db színes fotó, 12,5x8,5 cm
16159.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1930-1940 Matuska Szilveszter tárgyalásán, pecséttel jelzett fotó, 18×12 cm
16160.

Rufpreis:
10 000 HUF

16161.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000): Botond Györgyi műkorcsolyázó gyakorol a városligeti jégen, pecséttel jelzett fotó, 17×23 cm
16162.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000): Budapest, Városliget, műjégtáncosok: Botond Éva és Györgyi, pecséttel jelzett fotó, lapszéli törésnyomokkal, 23×17 cm
16163.

Rufpreis:
10 000 HUF

Dorothy Hickling (1880-1946): Alfred Hugh Fisher (1867-1945) angol realista festőművész portréfotója, a művész által dedikálva, a fotós aláírásával jelezve.
16164.

Rufpreis:
3 000 HUF

1939 Kolozsvár, gyergyóújfalvi Adorján János dedikált fotója, felületén törésnyom, 20×12 cm
16165.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

1936 A Darányi-kormány tagjai eskütételüket követően, balról jobbra: Hóman Bálint vallás- és közoktatásügyi miniszter, Bornemisza Géza kereskedelem- és közlekedésügyi miniszter, Lázár Andor igazságügy-miniszter, Kánya Kálmán külügyminiszter, Rőder Vilmos honvédelmi miniszter, Fabinyi Tihamér pénzügyminiszter, Kozma Miklós belügyminiszter. Amerikai sajtófotó (Associated Press Photo, New York), a hátoldalon angol nyelven feliratozva, 23x18 cm
16166.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Batthyány Artúrné Apraxin Júlia (1830-1913) orosz származású grófnő, színésznő, írónő. A kor felső társasági eseményeinek egyik fontos szereplője Széchenyi, Ferenc József személyes ismerőse. Jókai Mór róla formázta az Egy ember, aki mindent tud című regényében Fantissát, a franciául író grófnőt . Később felső származása ellenére színésznőnek állt, melyet általános felháborodás ugyanakkor kíváncsiság fogadott. Az egyik első szabadkőműves nő volt. Georg Mayer, Pest, pecséttel jelzett nagy méretű fotója, kartonon ca 1865.30x38 cm
16167.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Ivánfi Jenő, született Weisbrunn Ignác (1863-1922) színész és színházi rendező dedikált fotója Berzeviczy Albert politikus, MTA elnök részére. Székely Aladár fotóművész jelzett és aláírt fotója kartonon Teljes méret 29x36 cm
16168.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF