Foto

Zahl der Lose: 575

cca 1960-1965 A Magyar Honvédelmi Sportszövetség Steinmetz kapitány emlékversenye a Ferihegyi repülőtéren, MTI Fotó, Mikó László felvétele, 27x18,5 cm
16587.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1960-1965 A Magyar Jégrevü "Paprikacoctail" c. új műsorának bemutatója, MTI Fotó, Mikó László felvétele, szélén kisebb sérüléssel, 26,5x18 cm
16588.

Rufpreis:
1 000 HUF

1926 Csapatfotó, Magyarság - Fer. Vasutas 5:2, sérült kartonra ragasztva, 15,5x23 cm
16589.

Rufpreis:
1 600 HUF

1938/1939 cca 180 darab kisméretű fotó, közte érsekújvári képekkel, helyi látványosságokkal, albumba rendezve, kísérőszövegekkel.
16590.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

cca 1960-1970 5 db magyar labdarúgókat ábrázoló fotó. Népsport, stb eredeti kiadások. 24x18 cm-ig
16591.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1900-1940 Kb 40 db régi fotó vegyes témában
16592.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1920, 2 darab nagyméretű családi fotó, sérülésekkel, 29x37 cm alatt
16593.

Rufpreis:
1 600 HUF

1906 Bp. I., Szentháromság tér, Szent István király lovasszobrának felavatása a Halászbástyánál, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, a kartonon sérülésekkel, sarokhiánnyal, 23,5x29,5 cm, teljes méret: 37,5x43,5 cm
16594.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

cca 1920-1930 Ünnepség alkalmából felállított díszpáholy, az első sorban Horthy Miklós kormányzó, Barsy Aladár miniszterelnökségi osztálytanácsos és más kormánytisztviselők, méltóságok társaságában; nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, Schäffer Ármin budapesti fényképész műterméből, a hátoldalon pecséttel jelzett, sérült kartonon, 24x38,5 cm, teljes méret: 33x49,5 cm
16595.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1920-1930 Vízparti város, fotó, jelzett. Üvegezett, fakeretben. 29x23,5 cm
16596.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

1911 Keszthely, a Magyar Vasúti és Hajózási Club üdülőtelepén készült csoportkép gyerekekkel, fotó dekoratív kartonon, feliratozva, 15x11 cm (karton: 27,5x22 cm)
16597.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF