Tétel

Rufpreis:

1 600 HUF

18

Beschreibung:

Manréza imakönyv. Szerk.: Mezei Gergely. Bp., 1947, Manreza, 374 p. Félvászon-kötésben, festett lapélekkel, kissé sérült, kopottas borítóval. + Kempis Tamás: Krisztus követése. Pázmány Péter után átdolgozta: Zsíros Ferenc. Róma, 1960, Anonymus, 320 p. Nyl-kötésben.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nk