19037.
Beendet 480. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 800 HUF
13,01 EUR, 15,00 USD
Jékely Zoltán: Zugliget. I-II. köt. Bp., [1940], Franklin, 179 p.; 141 p. Első kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötések.