Az 1876-ik évi törvények gyűjteménye. Hivatalos kiadás. Bp., 1876, Pesti Könyvnyomda Rt., 720 p.+ 3 (kihajtható, kétoldalas) t. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kopottas borítóval, a gerincen sérüléssel, kissé sérült címlappal, részben hullámos lapokkal, ázásnyomokkal, régi intézményi bélyegzőkkel.