Tétel

Rufpreis:

6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD

Beschreibung:

Heckenast Gusztáv - Nováki Gyula - Vastagh Gábor - Zoltay Endre: A magyarországi vaskohászat története a korai középkorban (a honfoglalástól a XIII. század közepéig). [Dedikált.] Budapest, 1968. Akadémiai Kiadó (Akadémiai Nyomda). 253 + [3] p. Egyetlen kiadás. Dedikált: "Major Jenőnek baráti szeretettel: Gusztáv". Oldalszámozáson belül ábrákkal, ásatási vázlatokkal és térképvázlatokkal illusztrált technikatörténeti szakmunka. Prov.: Major Jenő (1922-1988) településtörténész, földrajztudós, urbanisztikai szakíró. Gerincén feliratozott, vaknyomásos kiadói egészvászon kötésben, színes kiadói védőborítóban. Jó példány.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ufk