Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 56

Éléskamra. Háztartási Könyvtár VI. Szerk.: Kürthy Emilné. Bp., 1904 (a borító szerint 1912), Athenaeum, 51+(1) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, rossz állapotban, a gerincen égés nyomával. (Ritka!)
20226.

Rufpreis:
1 800 HUF
11

20227.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gergely Béla: Milyen baromfiólat építsen a kistenyésztő? Bp.,1940, Baromfitenyésztők Országos Egyesület, (Pátria-ny.),20 p. Kiadói papírkötés.
20228.

Rufpreis:
1 600 HUF

20229.

Rufpreis:
1 800 HUF

Török Sándor: Borászok zsebkönyve. Bp., én., Mezőgazda. 3. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés + 2006 Borbarát 2006. tavasz, XI. évf. 1. sz.
20230.

Rufpreis:
1 600 HUF

20231.

Rufpreis:
3 000 HUF

20232.

Rufpreis:
1 800 HUF

20233.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

20234.

Rufpreis:
6 000 HUF

20235.

Rufpreis:
4 000 HUF

20236.

Rufpreis:
2 400 HUF

20237.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF