Auguszt Arató Auguszta - Auguszt Olga: Auguszt Cukrászda. Egy cukrászdinasztia története 1870-2006. Bp., 2007, Grafit Public. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A tételhez tartozik egy újságcikk is. + Auguszt Cukrászda étlap/itallap
Dr. Filarszky Nándor: Növénymorphologia. A növények alaki tulajdonságai és a velök kapcsolatos életjelenségek. Bp., 1911, Franklin-Társulat, XII+1028 p. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült, kissé hiányos borítóval, helyenként sérült, kissé foltos lapokkal, a címlapon sarokhiánnyal, tulajdonosi bélyegzővel.
3 darab vegán étkezéssel kapcsolatos könyv. Kiss Enikő - Czanik Balász: All in - ízletes paleo és vegán finomságok. Áine Carlin: Legyen vegán! Anthony William: Gyógyító ételek.
Dr. Némethi-Longauer: A villamos sütés-főzés szakácskönyve. Magyar Villamos Művek Országos Szövetsége. Bp., 1934. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
Fornády Elemér - Zombory Bertalan: A bor kezelés és a bortörvény magyarázata. (A rádiótanfolyam bővített és átdolgozott anyaga.) Az előadásokat írták: I-VII. - -. VIII. Dr. - -. Bp.,1941,"Pátria", 132 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
Venesz József: Ételkészítés a vendéglátóiparban. Bp., 1968, Közgazdasági és Jogi. Kiadói nyl-kötés, kissé foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel, néhány kissé foltos lappal.