Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 56

Hope Ricciotti-Vincent Connelly: The Pregnancy Cookbook. Revised and expanded. New York-London, 2002. W.W. Norton & Company. Kiadói papírkötés.
20202.

Rufpreis:
1 400 HUF

Auguszt Arató Auguszta - Auguszt Olga: Auguszt Cukrászda. Egy cukrászdinasztia története 1870-2006. Bp., 2007, Grafit Public. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A tételhez tartozik egy újságcikk is. + Auguszt Cukrászda étlap/itallap
20203.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Filarszky Nándor: Növénymorphologia. A növények alaki tulajdonságai és a velök kapcsolatos életjelenségek. Bp., 1911, Franklin-Társulat, XII+1028 p. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült, kissé hiányos borítóval, helyenként sérült, kissé foltos lapokkal, a címlapon sarokhiánnyal, tulajdonosi bélyegzővel.
20204.

Rufpreis:
2 000 HUF

3 darab vegán étkezéssel kapcsolatos könyv. Kiss Enikő - Czanik Balász: All in - ízletes paleo és vegán finomságok. Áine Carlin: Legyen vegán! Anthony William: Gyógyító ételek.
20205.

Rufpreis:
3 000 HUF

Palocsay Rudolf: Virágnemesítési kísérleteim. Bukarest, 1960, Mezőgazdasági és Erdészeti Könyvkiadó. Megjelent 500 példányban. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
20206.

Rufpreis:
2 800 HUF

Mindnyájunk szakácskönyve. [Bp.,1949], Magyar Nemzet, 96 p. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült borítóval.
20207.

Rufpreis:
2 800 HUF

Török Erzsi szakácskönyve. Bp., 1959, Minerva. A borító Würtz Ádám munkája. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.
20208.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Némethi-Longauer: A villamos sütés-főzés szakácskönyve. Magyar Villamos Művek Országos Szövetsége. Bp., 1934. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
20209.

Rufpreis:
2 400 HUF

Fornády Elemér - Zombory Bertalan: A bor kezelés és a bortörvény magyarázata. (A rádiótanfolyam bővített és átdolgozott anyaga.) Az előadásokat írták: I-VII. - -. VIII. Dr. - -. Bp.,1941,"Pátria", 132 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
20210.

Rufpreis:
1 400 HUF

Mohácsy Mátyás: Őszibaracktermesztés. Bp., 1956, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
20211.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Kalmár Zoltán - Dr. Makara György: Ehető és mérges gombák. Bp., 1973, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói műbőr kötés, kissé kopottas állapotban.
20212.

Rufpreis:
1 600 HUF

Venesz József: Ételkészítés a vendéglátóiparban. Bp., 1968, Közgazdasági és Jogi. Kiadói nyl-kötés, kissé foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel, néhány kissé foltos lappal.
20213.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF