Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 56

20214.

Rufpreis:
1 600 HUF

Oetker, August: Dr. Oetker-Rezepte. Für die Hausfrau von - - . Baden, é.n., Dr. A. Oetker. Egészoldalas, színes illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval, néhány kissé foltos lappal.
20215.

Rufpreis:
1 800 HUF

Borsódy Mihály: Epizódok a cukrász ipartestületek történetéből. Bp., 2000., Magyar Cukrász Iparosok Országos Ipartestülete. Kiadói kemény-kötés. + Cukrásztörténelem. Emlékezés a Cukrász Ipartestület centenáriumán. Összeáll.: dr. Csapó Katalin. Bp., 2006, Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum, 15+1 p. Kiadói papírkötés.
20216.

Rufpreis:
1 200 HUF

Langer Lajos - Soós Péter: Melegkonyhás üzemek szervezése. Bp., 1962, Belkereskedelmi Kutató Intézet. Mellékletekkel. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, foltos gerinccel. Megjelent 2620 példányban.
20217.

Rufpreis:
1 600 HUF

Birmann Erzsébet - H. Magyar Kornél: Finom kis jazz. Muzikális és kulináris örömök. [Bp.], 2005, [HVG] - Gramofon.
20218.

Rufpreis:
1 600 HUF

Willmann András: Mixerkalauz. Bp., é.n., Lapkiadó Vállalat, papírkötés.
20219.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hatvany Lili: Ételművészet, életművészet. Szerk.: - -. I. könyv: Györki Béla: Az étel művészete. II. könyv: Arthur MacGowern: Az élet művészete. Bp.,[1937],Színházi Élet,(Athenaeum-ny.), 256+32 p. Első kiadás. Átkötött modern egészvászon-kötés.
20220.

Rufpreis:
1 800 HUF

Csoma Zsigmond: Nászéjszakák bora: a somlai. Bp., 1986, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
20221.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Grábner Emil: Szántóföldi növénytermesztés. Bp., 1956, Mezőgazdasági. 4. kiadás. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval.
20222.

Rufpreis:
1 400 HUF

Mille Géza (szerk.): Gyakorlati Gazdalexikon. I-II. kötet. Bp., Sylvester Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
20223.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vízvári Mariska szakácskönyve. Bp., 1957, Minerva. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval.
20224.

Rufpreis:
1 800 HUF

Báldy Bálint: Házinyúltenyésztés. Gödöllő, 1943, szerzői kiadás ("Szent István" Fiúotthon-ny.), 64 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos, a könyvtesttől különvált borítóval, egy lapon szakadással. (Ritka!)
20225.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF