1936 Kertészeti Szemle VIII. évf., 1-12. sz. Teljes évfolyam. A Okleveles Kertészek Országos Egyesületének és az Országos Magyar Kertészeti Egyesület hivatalos lapja. Szerk.: Domokos János. Bp., Held Jányos-ny., IV+16+IV+18-32+IV+33-48+IV+49-64+IV+65-80+IV+81-96+97-112+IV+113-128+IV+129-144+IV+145-156+IV p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, néhány lapon bejelöléssel.
Oetker, August: Dr. Oetker-Rezepte. Für die Hausfrau von - - . Baden, é.n., Dr. A. Oetker. Egészoldalas, színes illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval, néhány kissé foltos lappal.
Borsódy Mihály: Epizódok a cukrász ipartestületek történetéből. Bp., 2000., Magyar Cukrász Iparosok Országos Ipartestülete. Kiadói kemény-kötés. + Cukrásztörténelem. Emlékezés a Cukrász Ipartestület centenáriumán. Összeáll.: dr. Csapó Katalin. Bp., 2006, Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum, 15+1 p. Kiadói papírkötés.
Hatvany Lili: Ételművészet, életművészet. Szerk.: - -. I. könyv: Györki Béla: Az étel művészete. II. könyv: Arthur MacGowern: Az élet művészete. Bp.,[1937],Színházi Élet,(Athenaeum-ny.), 256+32 p. Első kiadás. Átkötött modern egészvászon-kötés.
Báldy Bálint: Házinyúltenyésztés. Gödöllő, 1943, szerzői kiadás ("Szent István" Fiúotthon-ny.), 64 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos, a könyvtesttől különvált borítóval, egy lapon szakadással. (Ritka!)