2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
Hegedűs Gyula - Isépy István: A vasúti raktárnok kézikönyve. Bp., 1956, Műszaki. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Megjelent 1100 példányban.