Bücher: Bahn. Lokomotive

Zahl der Lose: 5

Dr. Balogh Tamás: A Fiume (Rijeka)-Constanta vasúti kapcsolat fejlesztése, transzbalkáni vasútvonal kialakítása. Terv és ötlet: - -. Bp., 2008., EÖK!K. Kiadói papírkötés.
20530.

Rufpreis:
4 000 HUF

1977-1978 MÁV Hivatalos menetrend.
20531.

Rufpreis:
1 600 HUF
9

Vezérfonal művezetőhelyettesek és csoportvezetők, valamint mozdonyvezető tanoncok műhelyi kiképzéséhez. IV. rész: A kazán. V. rész: A mozdony armatúrái. (Jegyzet, kézirat gyanánt.) Bp., é.n. (cca 1940), M. Kir. Államvasutak Igazgatósága. Szövegközti ábrákkal és kihajtható mellékletekkel. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos borítóval, a címlapon szakadással, szétváló fűzéssel.
20532.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hegedűs Gyula - Isépy István: A vasúti raktárnok kézikönyve. Bp., 1956, Műszaki. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Megjelent 1100 példányban.
20533.

Rufpreis:
2 400 HUF

VAZ-2108, VAZ-21083 személygépkocsik üzemeltetési utasítása. Moszkva-Bp., 1988, Avtoexport - Merkur, 52 p. Fekete-fehér ábrákkal illusztrált. Kiadói papírkötés, a borítón kis kopásnyomokkal, a címlapon bejegyzéssel.
20534.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF