cca 19. sz. második fele, kínai Famille Rose "Grape and Butterflies" m... https://www.darabanth.com/de/479-Fernauktion/479.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500016/cca-19-sz-masodik-fele-kinai-Famille-Rose-Grape-and-Butterflies-mintas-export-porcelan~II3265107
3265107
11827
479
Beschreibung: cca 19. sz. második fele, kínai Famille Rose "Grape and Butterflies" mintás export porcelán dísztányér, jelzett, kézzel festett, d: 26 cm