https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 100

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Arató Gyula (1889-1969) ~1940. "Magyar Sport Érem / A jövő nemzedéke a nemzet jövője" kétoldalas bronz érdemérem (61mm) T:AU
1
31877.

Arató Gyula (1889-1969) ~1940. "Magyar Sport Érem / A jövő nemzedéke a nemzet jövője" kétoldalas bronz érdemérem (61mm) T:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Berán Lajos (1882-1943) 1928. "Ferencz Városi Torna Club" kétoldalas jelzett bronzdíjérem füllel (40mm) T:VF
1
31878.

Berán Lajos (1882-1943) 1928. "Ferencz Városi Torna Club" kétoldalas jelzett bronzdíjérem füllel (40mm) T:VF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Lajos (1883-1943) 1930. "Magyar Sí Szövetség" sí díjplakett "1930.II.9. HÖLGYVERSENY I. OSZT. I. DIJ" gravírozással (50x70mm) T:AU
1
31879.

Berán Lajos (1883-1943) 1930. "Magyar Sí Szövetség" sí díjplakett "1930.II.9. HÖLGYVERSENY I. OSZT. I. DIJ" gravírozással (50x70mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Lajos (1882-1943) 1931. "Országos Testnevelési Tanács - III. Szakbizottság" bronz díjérem füllel, mellszalag nélkül (45mm) T:XF
1
31880.

Berán Lajos (1882-1943) 1931. "Országos Testnevelési Tanács - III. Szakbizottság" bronz díjérem füllel, mellszalag nélkül (45mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Lajos (1883-1943) 1936-1942. "Magyar Sí Szövetség" (2xklf) bronz és Al sí díjplakett, hátoldalukon gravírozással, az egyiken "LUDVIG" gyártói jelzéssel (61x70mm) + Sződy Szilárd (1878-1939) 1926. (1942.) "Magyar Sí Klub" Al sí díjplakett, hátoldalán "Kékes Kupa 1942. XI" gravírozással (57x70mm) T:XF
1
31881.

Berán Lajos (1883-1943) 1936-1942. "Magyar Sí Szövetség" (2xklf) bronz és Al sí díjplakett, hátoldalukon gravírozással, az egyiken "LUDVIG" gyártói jelzéssel (61x70mm) + Sződy Szilárd (1878-1939) 1926. (1942.) "Magyar Sí Klub" Al sí díjplakett, hátoldalán "Kékes Kupa 1942. XI" gravírozással (57x70mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Lajos (1882-1943) ~1940. "Budapesti Budai Torna Egylet 1869 - Kinizsy" kétoldalas bronz díjérem (33mm) T:XF
1
31882.

Berán Lajos (1882-1943) ~1940. "Budapesti Budai Torna Egylet 1869 - Kinizsy" kétoldalas bronz díjérem (33mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Nándor (1889-1965) 1943. "Országos Magyar Kajak Szövetség" ezüstözött bronz plakett, hátoldalon gravírozva "1943 BAJNOK K4 1000" és "BUDAPEST DÖBRENTEI U 2" beütéssel T:XF
1
31883.

Berán Nándor (1889-1965) 1943. "Országos Magyar Kajak Szövetség" ezüstözött bronz plakett, hátoldalon gravírozva "1943 BAJNOK K4 1000" és "BUDAPEST DÖBRENTEI U 2" beütéssel T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1949. "A Magyar Nemzeti Bank Alkalmazottainak Sportegyesülete" bronzozott emlékérem, hátoldalon "A TENISZ TÖMEGSPORT KIFEJLESZTÉSÉRT 1949" gravírozással (120mm) T:XF kopott bronzozás
1
31884.

Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1949. "A Magyar Nemzeti Bank Alkalmazottainak Sportegyesülete" bronzozott emlékérem, hátoldalon "A TENISZ TÖMEGSPORT KIFEJLESZTÉSÉRT 1949" gravírozással (120mm) T:XF kopott bronzozás

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
EUR
,
20,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Iván István (1905-1968) 1949. "MASZ (Magyar Atlétikai Szövetség)" kétoldalas, aranyozott fém díjérem tokban, hátoldalán "I. - 1949 - Orszságos VÁltóbajnokság férfi 4x100m" (40mm) T:AU
1
31885.

Iván István (1905-1968) 1949. "MASZ (Magyar Atlétikai Szövetség)" kétoldalas, aranyozott fém díjérem tokban, hátoldalán "I. - 1949 - Orszságos VÁltóbajnokság férfi 4x100m" (40mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) ~1970. "MUOSZ - A Magyar Sportújságírók Díja - Az év legjobbjainak" egyoldalas, öntött bronz plakett (2db, 123x82mm) + Várhelyi György (1942- ) DN "Jó tanuló, jó sportoló" kétoldalas bronz plakett (93x70mm) T:AU,XF patina
1
31886.

Kiss Kovács Gyula (1922-1984) ~1970. "MUOSZ - A Magyar Sportújságírók Díja - Az év legjobbjainak" egyoldalas, öntött bronz plakett (2db, 123x82mm) + Várhelyi György (1942- ) DN "Jó tanuló, jó sportoló" kétoldalas bronz plakett (93x70mm) T:AU,XF patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Rónay Attila (1971-) 2007. "Puskás Ferenc 1927-2006" patinázott Ag emlékérem (15,50g/0.999/42,5mm) T:BU
1
31887.

Rónay Attila (1971-) 2007. "Puskás Ferenc 1927-2006" patinázott Ag emlékérem (15,50g/0.999/42,5mm) T:BU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
5
 
1925. "Budapesti Egyetemi Athletikai Club - THONKA VERSENY 1925 I CSAPAT" bronz plakett. Szign.: Sződy Szilárd (1878-1939) (70x46mm) T:AU
1
31888.

1925. "Budapesti Egyetemi Athletikai Club - THONKA VERSENY 1925 I CSAPAT" bronz plakett. Szign.: Sződy Szilárd (1878-1939) (70x46mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse