https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 100
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3245717
31877
479
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Arató Gyula (1889-1969) ~1940. "Magyar Sport Érem / A jövő nemzedéke a nemzet jövője" kétoldalas bronz érdemérem (61mm) T:AU 3133382
31878
479
0
1600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Berán Lajos (1882-1943) 1928. "Ferencz Városi Torna Club" kétoldalas jelzett bronzdíjérem füllel (40mm) T:VF
Das Lot is nicht erreichbar
2938221
31879
479
0
2800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Berán Lajos (1883-1943) 1930. "Magyar Sí Szövetség" sí díjplakett "1930.II.9. HÖLGYVERSENY I. OSZT. I. DIJ" gravírozással (50x70mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
3222546
31880
479
0
2800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Berán Lajos (1882-1943) 1931. "Országos Testnevelési Tanács - III. Szakbizottság" bronz díjérem füllel, mellszalag nélkül (45mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
2931182
31881
479
0
4400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Berán Lajos (1883-1943) 1936-1942. "Magyar Sí Szövetség" (2xklf) bronz és Al sí díjplakett, hátoldalukon gravírozással, az egyiken "LUDVIG" gyártói jelzéssel (61x70mm) + Sződy Szilárd (1878-1939) 1926. (1942.) "Magyar Sí Klub" Al sí díjplakett, hátoldalán "Kékes Kupa 1942. XI" gravírozással (57x70mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
3245493
31882
479
0
1600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Berán Lajos (1882-1943) ~1940. "Budapesti Budai Torna Egylet 1869 - Kinizsy" kétoldalas bronz díjérem (33mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
3169179
31883
479
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Berán Nándor (1889-1965) 1943. "Országos Magyar Kajak Szövetség" ezüstözött bronz plakett, hátoldalon gravírozva "1943 BAJNOK K4 1000" és "BUDAPEST DÖBRENTEI U 2" beütéssel T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
3097513
31884
479
0
6500
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1949. "A Magyar Nemzeti Bank Alkalmazottainak Sportegyesülete" bronzozott emlékérem, hátoldalon "A TENISZ TÖMEGSPORT KIFEJLESZTÉSÉRT 1949" gravírozással (120mm) T:XF kopott bronzozás
Das Lot is nicht erreichbar
3244800
31885
479
0
1600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Iván István (1905-1968) 1949. "MASZ (Magyar Atlétikai Szövetség)" kétoldalas, aranyozott fém díjérem tokban, hátoldalán "I. - 1949 - Orszságos VÁltóbajnokság férfi 4x100m" (40mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
3272039
31886
479
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) ~1970. "MUOSZ - A Magyar Sportújságírók Díja - Az év legjobbjainak" egyoldalas, öntött bronz plakett (2db, 123x82mm) + Várhelyi György (1942- ) DN "Jó tanuló, jó sportoló" kétoldalas bronz plakett (93x70mm) T:AU,XF patina 3230211
31887
479
0
10000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Rónay Attila (1971-) 2007. "Puskás Ferenc 1927-2006" patinázott Ag emlékérem (15,50g/0.999/42,5mm) T:BU 3238378
31888
479
0
8000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1925. "Budapesti Egyetemi Athletikai Club - THONKA VERSENY 1925 I CSAPAT" bronz plakett. Szign.: Sződy Szilárd (1878-1939) (70x46mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse