https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 100

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1933-1983. 7 darabos sport emlékérem és díjérem tétel (35-80mm), közte 1947. "Magyar Athletikai Szövetség kerületi bajnoksága" kétoldalas fém emlékérem füllel (35mm) T:1-,2 patina
1
31901.

1933-1983. 7 darabos sport emlékérem és díjérem tétel (35-80mm), közte 1947. "Magyar Athletikai Szövetség kerületi bajnoksága" kétoldalas fém emlékérem füllel (35mm) T:1-,2 patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1935. "MOTESZ (Magyarországi Testedző Egyesületek Szövetsége) 1885-1935 - XIII. Országos Tornaünnepély" bronz jelvény "Berán N. BPest Döbrentei u. 2" gyártói jelzéssel (31x12mm) T:AU
1
31902.

1935. "MOTESZ (Magyarországi Testedző Egyesületek Szövetsége) 1885-1935 - XIII. Országos Tornaünnepély" bronz jelvény "Berán N. BPest Döbrentei u. 2" gyártói jelzéssel (31x12mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1936. "Az 1935-36 bajnoki év emlékére az E.T.S.C." bronz díjérem "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (61x41mm) T:XF lakkozva
1
31903.

1936. "Az 1935-36 bajnoki év emlékére az E.T.S.C." bronz díjérem "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (61x41mm) T:XF lakkozva

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gács Lajos (1905-1981) 1937. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sport Egyesülete 1923. - Az érdem jeléül" bronz emlékplakett, hátoldalán "Dr. Lukáts József vívó sz. o. vezetőnek 1927-1937" gravírozással (64x84mm) T:AU kis karc, patina, ph
1
31904.

Gács Lajos (1905-1981) 1937. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sport Egyesülete 1923. - Az érdem jeléül" bronz emlékplakett, hátoldalán "Dr. Lukáts József vívó sz. o. vezetőnek 1927-1937" gravírozással (64x84mm) T:AU kis karc, patina, ph

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1938. "Michailem Spiller in Senatorem perpetuum elegit Foederatio Franciscus Rákóczi II - annis Domini MCMXXXVIII" egyoldalas bronz emlékplakett "Arkanzas Budapest" gyártói jelzéssel (86x55mm) T:XF patina, hátoldalán karcok
1
31905.

1938. "Michailem Spiller in Senatorem perpetuum elegit Foederatio Franciscus Rákóczi II - annis Domini MCMXXXVIII" egyoldalas bronz emlékplakett "Arkanzas Budapest" gyártói jelzéssel (86x55mm) T:XF patina, hátoldalán karcok

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
~1940. "Budapest Elektromos T.E. - Vívó Szakosztálya" egyoldalas Zn sport plakett (60mm) T:XF oxidáció
1
31906.

~1940. "Budapest Elektromos T.E. - Vívó Szakosztálya" egyoldalas Zn sport plakett (60mm) T:XF oxidáció

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1941. "A hazáért mindhalálig! - M. Kir. Honvéd Ludovika Akadémia 1808" ezüstözött vívósport díjplakett, hátoldalán "Tőr Egyéni 1944 I." gravírozással (33x51mm) T:AU,XF
1
31907.

1941. "A hazáért mindhalálig! - M. Kir. Honvéd Ludovika Akadémia 1808" ezüstözött vívósport díjplakett, hátoldalán "Tőr Egyéni 1944 I." gravírozással (33x51mm) T:AU,XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
3
 
1946-1947. "MÁVAG - Az Acélhang Vándordíj Küzdelmeiért" + "MÁVAG 1947" kétoldalas bronz kézilabda sport emlékérem (3xklf) (40mm) T:XF
1
31908.

1946-1947. "MÁVAG - Az Acélhang Vándordíj Küzdelmeiért" + "MÁVAG 1947" kétoldalas bronz kézilabda sport emlékérem (3xklf) (40mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1948. "Magyar Szabadságharcos Szövetség Országos Hírverő Váltófutás" bronz kitűző (27mm) T:AU,XF
1
31909.

1948. "Magyar Szabadságharcos Szövetség Országos Hírverő Váltófutás" bronz kitűző (27mm) T:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1948. "Felszabadulási Váltó" Zn díjérem mellszalag nélkül (35mm) + 1954. "Felszabadulási Emlékverseny Budapest - Országos Testnevelési és Sportbizottság" fém emlékérem T:XF
1
31910.

1948. "Felszabadulási Váltó" Zn díjérem mellszalag nélkül (35mm) + 1954. "Felszabadulási Emlékverseny Budapest - Országos Testnevelési és Sportbizottság" fém emlékérem T:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1949. "Budapest Tekéző Alszövetség" egyoldalas kerámia sportérem (75mm) T:1-,2
1
31911.

1949. "Budapest Tekéző Alszövetség" egyoldalas kerámia sportérem (75mm) T:1-,2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1950 k. "MHK (Munkára, harcra kész)" zománcozott bronz jelvény (3xklf, egyik hátoldalán gravírozott sorszám) T:AU,XF kopott aranyozás, tűhiány
1
31912.

1950 k. "MHK (Munkára, harcra kész)" zománcozott bronz jelvény (3xklf, egyik hátoldalán gravírozott sorszám) T:AU,XF kopott aranyozás, tűhiány

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse