https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 100
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2816767
31901
479
0
3200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1933-1983. 7 darabos sport emlékérem és díjérem tétel (35-80mm), közte 1947. "Magyar Athletikai Szövetség kerületi bajnoksága" kétoldalas fém emlékérem füllel (35mm) T:1-,2 patina
Das Lot is nicht erreichbar
2996731
31902
479
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1935. "MOTESZ (Magyarországi Testedző Egyesületek Szövetsége) 1885-1935 - XIII. Országos Tornaünnepély" bronz jelvény "Berán N. BPest Döbrentei u. 2" gyártói jelzéssel (31x12mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2937585
31903
479
0
1600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1936. "Az 1935-36 bajnoki év emlékére az E.T.S.C." bronz díjérem "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (61x41mm) T:XF lakkozva
Das Lot is nicht erreichbar
3018868
31904
479
0
5000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Gács Lajos (1905-1981) 1937. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sport Egyesülete 1923. - Az érdem jeléül" bronz emlékplakett, hátoldalán "Dr. Lukáts József vívó sz. o. vezetőnek 1927-1937" gravírozással (64x84mm) T:AU kis karc, patina, ph
Das Lot is nicht erreichbar
3206624
31905
479
0
2600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1938. "Michailem Spiller in Senatorem perpetuum elegit Foederatio Franciscus Rákóczi II - annis Domini MCMXXXVIII" egyoldalas bronz emlékplakett "Arkanzas Budapest" gyártói jelzéssel (86x55mm) T:XF patina, hátoldalán karcok 3268527
31906
479
0
10000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1940. "Budapest Elektromos T.E. - Vívó Szakosztálya" egyoldalas Zn sport plakett (60mm) T:XF oxidáció
Das Lot is nicht erreichbar
3268507
31907
479
0
7000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1941. "A hazáért mindhalálig! - M. Kir. Honvéd Ludovika Akadémia 1808" ezüstözött vívósport díjplakett, hátoldalán "Tőr Egyéni 1944 I." gravírozással (33x51mm) T:AU,XF 2938128
31908
479
0
2800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1946-1947. "MÁVAG - Az Acélhang Vándordíj Küzdelmeiért" + "MÁVAG 1947" kétoldalas bronz kézilabda sport emlékérem (3xklf) (40mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
3244980
31909
479
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1948. "Magyar Szabadságharcos Szövetség Országos Hírverő Váltófutás" bronz kitűző (27mm) T:AU,XF
Das Lot is nicht erreichbar
3206527
31910
479
0
2600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1948. "Felszabadulási Váltó" Zn díjérem mellszalag nélkül (35mm) + 1954. "Felszabadulási Emlékverseny Budapest - Országos Testnevelési és Sportbizottság" fém emlékérem T:XF 2817267
31911
479
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1949. "Budapest Tekéző Alszövetség" egyoldalas kerámia sportérem (75mm) T:1-,2
Das Lot is nicht erreichbar
3132578
31912
479
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1950 k. "MHK (Munkára, harcra kész)" zománcozott bronz jelvény (3xklf, egyik hátoldalán gravírozott sorszám) T:AU,XF kopott aranyozás, tűhiány
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse