DN "Szent Lázár Lovagrend kiskeresztje" zománcozott kitüntetés mellszalagon (42mm) T:AU ND "Order of Saint Lazarus, small cross" enamelled decoration with ribbon (42mm) C:AU Márton 81/2
DN "Tartalékos Katonák Országos Egyesülete Érdemkereszt" kitüntetés alapján készült modern műgyantás, fém fantázia jelvény mellszalagon T:XF,VF kopott szalag
8db-os vegyes Magyar Néphadsereg kitüntetés tétel, vezető sínen, benne a "Haza Szolgálatért Érdemérem" arany, ezüst és bronz, valamint a "Szolgálati Érdemérem" 10-15-20-25-30 éves fokozatai. A Haza Szolgálatáért arany fokozata sérült mellszalagon, mindegyik szalagsávokkal és egy kivételével eredeti tokokkal T:AU,XF
Amerikai Egyesült Államok ~1997. "United States Army Europe - National Support Element - Operation Joint Guard - For Excellence" részben aranyozott, részben festett bronz emlékérem (51mm) T:AU