Militaria Zahl der Lose: 101
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3052307
33904
479
Military
Numismatik
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalagon. Szign.: Berán T:VF oxidáció Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with ribbon. Sign.: Berán C:VF oxidation NMK 428.
3270143
33905
479
3200
Military
Numismatik
1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem mellszalag és fül nélkül. Szign.: BERÁN L. T:AU Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" Zn medal without ribbon and ring. Sign: BERÁN L. C:AU NMK 429. 3264275
33907
479
Military
Numismatik
1944. "Szebb jövőt / Dicséret kimagasló levente munkáért" hadifém kitüntető jelvény mellszalag nélkül (40mm) T:AU Hungary 1944. "Praise for the eminent levente work" war metal badge without ribbon (40mm) C:AU
3132021
33908
479
Military
Numismatik
3267614
33909
479
Military
Numismatik
1952. ejtőernyős zománcozott bronz sapkajelvény 40 ugrás után, ejtőernyős igazolvánnyal + ejtőernyős felvarró + halálfejes fém gyűrű (sérült, 69-es méret) + ásó-kalapács katonai fém lapka T:XF,VF 3268410
33910
479
Military
Numismatik
1954. "Magyar Partizán Emlékérem" zománcozott, aranyozott, sorszám nélküli miniatűr kitüntetés T:AU Hungary 1954. "Hungarian Partisan Commemorative Medal" enamelled, gilt, numbered miniature decoration C:AU NMK 664.
3242270
33911
479
Military
Numismatik
~1956. "A Haza Szolgálatáért Emlékérem III. fokozata" zománcozott bronz kitüntetés Rákosi-címerrel, mellszalagon T:AU,XF / Hungary ~1956. "Commemorative Medal for the Service to the Country 3rd Grade" enameled bronze medal with the 1949 coat of arms ("Rákosi-címer), on ribbon C:AU,XF NMK 695.
3224731
33912
479
Military
Numismatik
1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon T:AU
2931196
33913
479
Military
Numismatik
3223912
33914
479
Military
Numismatik
~1970. "BM Határőrség" jelzett hollóházi porcelán plakett eredeti dísztokban (151x158mm) T:AU 3056793
33915
479
Military
Numismatik
3244494
33916
479
Military
Numismatik
1971. "Székesfehérvár 1961-1971" egyoldalas, öntött bronz emlékérem az 5. Hadsereg-parancsnokság felállításának 10. évfordulójára eredeti dísztokban (108mm) T:AU
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF