Militaria

Zahl der Lose: 101

33904.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem mellszalag és fül nélkül. Szign.: BERÁN L. T:AU Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" Zn medal without ribbon and ring. Sign: BERÁN L. C:AU NMK 429.
33905.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

1944. "Szebb jövőt / Dicséret kimagasló levente munkáért" hadifém kitüntető jelvény mellszalag nélkül (40mm) T:AU Hungary 1944. "Praise for the eminent levente work" war metal badge without ribbon (40mm) C:AU
33907.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

33908.

Rufpreis:
5 000 HUF

1952. ejtőernyős zománcozott bronz sapkajelvény 40 ugrás után, ejtőernyős igazolvánnyal + ejtőernyős felvarró + halálfejes fém gyűrű (sérült, 69-es méret) + ásó-kalapács katonai fém lapka T:XF,VF
33909.

Rufpreis:
3 000 HUF
28

1954. "Magyar Partizán Emlékérem" zománcozott, aranyozott, sorszám nélküli miniatűr kitüntetés T:AU Hungary 1954. "Hungarian Partisan Commemorative Medal" enamelled, gilt, numbered miniature decoration C:AU NMK 664.
33910.

1954. "Magyar Partizán Emlékérem" zománcozott, aranyozott, sorszám nélküli miniatűr kitüntetés T:AU
Hungary 1954. "Hungarian Partisan Commemorative Medal" enamelled, gilt, numbered miniature decoration C:AU
NMK 664.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1956. "A Haza Szolgálatáért Emlékérem III. fokozata" zománcozott bronz kitüntetés Rákosi-címerrel, mellszalagon T:AU,XF / Hungary ~1956. "Commemorative Medal for the Service to the Country 3rd Grade" enameled bronze medal with the 1949 coat of arms ("Rákosi-címer), on ribbon C:AU,XF NMK 695.
33911.

Rufpreis:
10 000 HUF

1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon T:AU
33912.

Rufpreis:
1 200 HUF

33913.

Rufpreis:
1 400 HUF

~1970. "BM Határőrség" jelzett hollóházi porcelán plakett eredeti dísztokban (151x158mm) T:AU
33914.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

33915.

Rufpreis:
1 600 HUF

1971. "Székesfehérvár 1961-1971" egyoldalas, öntött bronz emlékérem az 5. Hadsereg-parancsnokság felállításának 10. évfordulójára eredeti dísztokban (108mm) T:AU
33916.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF