Militaria

Zahl der Lose: 101

33891.

Rufpreis:
10 000 HUF

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF enyhén kopott ezüstözés Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated bronze decoration with original ribbon C:XF lightly worn silvering NMK 418.
33892.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Sződy Szilárd (1878-1939) ~1930-1940. "Levente lövész" nagyméretű Cu jelvény, hátlapon rögzítőpántokkal (49mm) T:XF patina
33893.

Rufpreis:
4 000 HUF

~1930-1940. "Önkéntes ápolónő" zománcozott bronz jelvény cserélt tűvel (49x39mm) T:VF zománchiba ~1930-1940. "Voluntary Nurse" enamelled metal badge (49x39mm) C:VF enamel error
33894.

Rufpreis:
8 000 HUF

33895.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

1938. "Felvidéki Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: Berán T:XF,VF ph, viseltes szalag  Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" bronze decoration with ribbon + 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ribbon. Sign.: Berán C:XF,VF edge error, worn ribbon
33896.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
10

33897.

Rufpreis:
2 000 HUF

33899.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

~1940. "Tűzkereszt I. fokozata" bronz miniatűr gomblyukjelvénye (14x14mm) T:AU Hungary ~1940. Miniature of "Hungarian Fire Cross 1st class" bronze button badge (14x14mm) C:AU
33900.

~1940. "Tűzkereszt I. fokozata" bronz miniatűr gomblyukjelvénye (14x14mm) T:AU
Hungary ~1940. Miniature of "Hungarian Fire Cross 1st class" bronze button badge (14x14mm) C:AU

Rufpreis:
6 000 HUF

~1940. "Ismeretlen 'szárnyas' leventejelvény" szürkefém lemezjelvény tű nélkül (33x38mm) T:AU Sallay 214.
33901.

~1940. "Ismeretlen 'szárnyas' leventejelvény" szürkefém lemezjelvény tű nélkül (33x38mm) T:AU
Sallay 214.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1940. "Nemzetvédelmi Kereszt" ezüstözött bronz kitüntetés szennyezett mellszalagon T:XF Hungary 1940. "National Defense Cross" silver plated bronze decoration on dirty ribbon C:XF NMK 442.
33902.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag nélkül és fül nélkül T:AU Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ribbon and ring C:AU
33903.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF