Militaria

Zahl der Lose: 101

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:XF kis patina  Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF small patina  NMK 137.
33866.

Rufpreis:
3 000 HUF

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:XF Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF NMK 137.
33867.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:XF
Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF
NMK 137.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" hadifém változatú kitüntetés mellszalag nélkül, szignó nélkül T:XF,VF Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" war metal variant decoration without ribbon, without signature C:XF,VF NMK 137.
33868.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" hadifém változatú kitüntetés mellszalag nélkül, szignó nélkül T:XF,VF
Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" war metal variant decoration without ribbon, without signature C:XF,VF
NMK 137.

Rufpreis:
5 000 HUF

33869.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1914. "A Vörös Kereszt tiszti Díszjelvénye hadidíszítménnyel" zománcozott, jelzett Ag kitüntetés függőleges tűvel, jelzés a tűn, a hátlapi medalion zománcozott évszámokkal, zománcozott, ezüstözött bronz miniatűrrel (56x46mm) T:VF nagyobb javítások, zománchiba / Hungary 1914. "Red Cross, Badge of Honour for Officers with a war decoration" enamelled, hallmarked Ag decoration with vertical pin, hallmark on pin, the reverse medallion with enamelled date, with enamelled, silver plated bronze miniature (56x46mm) C:VF remarkable reparation, enamel error NMK 281.
33870.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

1914. "A Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel" jelzetlen, zománcozott Ag kitüntetés mellszalag nélkül T:VF zománchiba Hungary 1914. "Red Cross, Silver Medal of Honour with a war decoration" enamelled Ag decoration without hallmark, without ribbon C:VF NMK 285.
33871.

1914. "A Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel" jelzetlen, zománcozott Ag kitüntetés mellszalag nélkül T:VF zománchiba
Hungary 1914. "Red Cross, Silver Medal of Honour with a war decoration" enamelled Ag decoration without hallmark, without ribbon C:VF
NMK 285.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. "U-Boot" a Császári és Királyi flotta tengeralattjárós fém jelvénye jelzés nélkül (12mm) T:AU, patina
33872.

Rufpreis:
5 000 HUF
13

33873.

Rufpreis:
10 000 HUF

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Conrad von Hötzendorf / 1914-1915" kétoldalas bronz emlékérem "K.F.A." gyártói jelzéssel. Szign.: A. Hartig (64mm) T:AU / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Conrad von Hötzendorf / 1914-1915" bronze double-sided medallion with "K.F.A." maker's mark. Sign: A. Hartig (64mm) C:AU
33874.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Svetozar Borojević, az Isonzó-hadsereg parancsnoka" kétoldalas bronz emlékplakett. Szign.: G. Herrmann (71x48mm) T:AU / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Svetozar Boroevic / Commander of the Isonzo front" commemorative bronze plaque. "GdJ.v.BOROEVIĆ / ISONZO-ARMEE 1915" Sign: G. Herrmann (71x48mm) C:AU
33875.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Eduard von Böhm-Ermolli tábornok" kétoldalas bronz emlékérem "K.F.A." gyártói jelzéssel. Szign.: O. Thiede (64mm) T:AU,XF / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "General der Kavallerie Eduard von Böhm Ermolli Komandand der k.u.k. 2. Armee / Karpathen 1915" bronze double-sided medallion with "K.F.A." maker's mark. Sign: O. Thiede (64mm) C:AU,XF Hauser 7232.
33876.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Isonzó-hadsereg 1915" bronz sapkajelvény, hátoldalán "G. HERRMANN WIEN III. HAUPSTR. 81" gyártói jelzéssel (44x29mm) T:XF hajlott Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Isonzo-Armee 1915" marked Ag cap badge with "G. HERRMANN WIEN III. HAUPSTR. 81" maker's mark on the back (44x29mm) C:XF bent
33877.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Isonzó-hadsereg 1915" bronz sapkajelvény, hátoldalán "G. HERRMANN WIEN III. HAUPSTR. 81" gyártói jelzéssel (44x29mm) T:XF hajlott
Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Isonzo-Armee 1915" marked Ag cap badge with "G. HERRMANN WIEN III. HAUPSTR. 81" maker's mark on the back (44x29mm) C:XF bent

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF