Ausztria ~1915. "Károly Ferenc József főherceg / Osztrák flotta - Hadsegélyező Hivatal" vert bronz emlékérem (60mm) és utánöntött verziója (58mm), mindkettő "A. HARTIG" gyártói jelzéssel T:AU / Austria ~1915. "Erzherzog Karl Franz Josef / Österreichischer Flottenverein - Kriegsfürsorge" minted bronze medallion (60mm) and cast version (58mm), both with "A. HARTIG" maker's mark C:AU
Ausztria 1963. "Katonai Szolgálati érdemérem / Stets Bereit" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF patina Austria 1963. "Military Service Bronze Medal" bronz decoration without ribbon C:XF patina
Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU,XF kopott aranyozás Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt bronze decoration, with ribbon C:AU,XF worn gilding
Csehszlovákia 1914-1915. "Olmütz" zománcozott bronz adományozási kereszt + 1916. "Katonai Érdemkereszt III. osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal" miniatűrrel (22mm, 10mm) T:AU, patina, pici zománchiba a miniatűrön Czechoslovakia 1914-1915. "Olmütz" enamelled bronze Donation-cross, + Hungary 1916. "Military Merit Cross, 3rd Class with war decoration and swords" miniature (22mm, 10mm) C:AU, patina, small enamell error on the miniature
Német Birodalom / Szászország 1905. "Frigyes Ágost Medál" jelzetlen Ag kitüntetés, szalag nélkül (12,55g/29mm) T:XF patina, ph. German Empire / Saxony 1905. "Friedrich-August-Medaille" Ag decoration without hallmark and ribbon (12,55g/29mm) C:XF patina edge error