Uhren Zahl der Lose: 97
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3213368
12903
479
600000
Watches
Jaeger Le Coultre Atmos asztali óra 528-8 szerkezettel 1963-ból. Aranyozott tok, üveg oldalakkal. Az óraszerkezet felhúzást nem igényel. A szerkezet hátán található tartály klóretán gázt, egy membránt és egy spirálrugót tartalmaz. A gáz a hőmérséklet legapróbb változására tágul vagy szűkül, ezzel mozgatva a membránt. 1 Celsius-fok hőmérséklet-változás hatására a szerkezet 48 órányi járástartalékot képez . Szerkezetszám; 209284 Működő szép állapotban szervíz igazolással. 163358 240x200x170 mm
3203536
12904
479
40000
Watches
18 darabos Heritage Collection mechanikus zsebóra gyűjtemény. 18 doboz, hozzá leírásokkal, valamint 2 db, fa és bársonnyal bevont óra tartó rekesszel. 3134132
12905
479
140000
Watches
Mido Multifort big date automata férfi karóra M0054301603181 42mm acél tok acél csat. Eredeti dobozában, garanciális, 2023. decemberében vásárolt, blokkal, leírással, hibátlan állapotban. 3167349
12906
479
95000
Watches
Zsebóra. Dávid-csillagot ábrázoló ezüst (Ag) tokkal vésett díszítéssel. Kulcsos szerkezettel felhúzó kulccsal. ezüst lánccal, . Jelzett tok, Össz br 114 g 7,5x7,5 cm Üveg, mutatók, számlap lejár
3189788
12907
479
24000
Watches
Gustav Becker cca 1852-1877 utazó ébresztő óra ingajáratos. Működik m: 15 cm 2981322
12908
479
Watches
Jantar retro kvarc óra. Fa és műanyag 25x25 cm
3057591
12909
479
28000
Watches
Gübelin asztali óra .kvarc szerkezettel. műkő testtel
3090587
12910
479
Watches
Üveg falióra, jelzett, hibátlan, 32x16 cm
3116631
12911
479
Watches
Antik falióra, hiányokkal, sérüléssel, 43x26x15 cm
3222623
12912
479
Watches
Art deco asztali óra, nem működik, 16x9 cm
3230878
12914
479
Watches
Zacskónyi vegyes óra és óraalkatrész 3226820
12916
479
Watches
Felesütős óraszerkezet és néhány óra alkatrész, javításra Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF