https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Uhren

Zahl der Lose: 97

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1900. Junghans asztali óra, működik, zeneszerkezete az "Egyszer esik esztendőbe' Vízkereszt..." kezdetű népdal dallamát üti, jelzett, kopással, m: 16 cm
1
12917.

cca 1900. Junghans asztali óra, működik, zeneszerkezete az "Egyszer esik esztendőbe' Vízkereszt..." kezdetű népdal dallamát üti, jelzett, kopással, m: 16 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Longines La Grande Classique (L4.637.2) kvarc karóra, bőr szíjjal, d: 30 mm. Dobozban. Elem nélkül
1
12918.

Longines La Grande Classique (L4.637.2) kvarc karóra, bőr szíjjal, d: 30 mm. Dobozban. Elem nélkül

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
EUR
,
150,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
3 db vintage stílusú falióra kvarc szerkezettel 11-21 cm
1
12919.

3 db vintage stílusú falióra kvarc szerkezettel 11-21 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Napoleon korabeli empire urnaóra. Franciaország XIX. sz. eleje. spindlis szerkezet, kézzel festett porcelánfajansz ház. Oldalsó képmezőkben földgömböt és távcsövet használó gyermekek, olvasó gyermekek. A házon belül kisebb sérülésekkel.Zománc számlap, rajta hajszálrepedésekkel, Felhúzó kulccsal Szervizelt működő, esztétikailag szép állapotban. m: 30 cm, sz:15 cm / Napoleon Era Empire Mantel Clock - Early 19th Century France The clock is driven by a spindle mechanism, Hand-Painted Porcelain-Faience Housing displaying remarkable artistry. The side panels feature depictions of children using a globe and a telescope, along with children engrossed in reading. While the clock has sustained some minor damage to the housing, it remains aesthetically pleasing. The enamel dial exhibits fine hairline cracks. This mantel clock is in serviced, working order, and it comes with a winding key, making it a functional and reliable timepiece. Approximately 30 cm in height and measures 15 cm in width.
1
12920.

Napoleon korabeli empire urnaóra. Franciaország XIX. sz. eleje. spindlis szerkezet, kézzel festett porcelánfajansz ház. Oldalsó képmezőkben földgömböt és távcsövet használó gyermekek, olvasó gyermekek. A házon belül kisebb sérülésekkel.Zománc számlap, rajta hajszálrepedésekkel, Felhúzó kulccsal Szervizelt működő, esztétikailag szép állapotban. m: 30 cm, sz:15 cm / Napoleon Era Empire Mantel Clock - Early 19th Century France The clock is driven by a spindle mechanism, Hand-Painted Porcelain-Faience Housing displaying remarkable artistry. The side panels feature depictions of children using a globe and a telescope, along with children engrossed in reading. While the clock has sustained some minor damage to the housing, it remains aesthetically pleasing. The enamel dial exhibits fine hairline cracks. This mantel clock is in serviced, working order, and it comes with a winding key, making it a functional and reliable timepiece. Approximately 30 cm in height and measures 15 cm in width.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
EUR
,
437,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kandallóóra. Nagy méretű, ló szoborral díszítéssel Franciaország, XIX. sz. Ingajáratos, felesütős, Kis repedéssel. sz 65 cm, m: 60 cm
1
12921.

Kandallóóra. Nagy méretű, ló szoborral díszítéssel Franciaország, XIX. sz. Ingajáratos, felesütős, Kis repedéssel. sz 65 cm, m: 60 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
EUR
,
218,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Geneva férfi és női karóra, kvarc, fém szíjjal, szép állapotban, díszdobozban
1
12922.

Geneva férfi és női karóra, kvarc, fém szíjjal, szép állapotban, díszdobozban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
André Philippe Quartz férfi karóra, bőr szíjjal, kissé karcos Magyar Posta fém dísztokban 25x45 mm
1
12923.

André Philippe Quartz férfi karóra, bőr szíjjal, kissé karcos Magyar Posta fém dísztokban 25x45 mm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Férfi és női karóra szett. Kvarc, eredeti dobozában, új állapotban
1
12924.

Férfi és női karóra szett. Kvarc, eredeti dobozában, új állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Parasztóra, plasztikus, festett madár illusztrációval. Faragott fa. inga járatos, Öntöttvas súllyal 21x26 cm
1
12925.

Parasztóra, plasztikus, festett madár illusztrációval. Faragott fa. inga járatos, Öntöttvas súllyal 21x26 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Kis méretű falióra faragott madár alakos. 20 cm, Öntöttvas súllyal
1
12926.

Kis méretű falióra faragott madár alakos. 20 cm, Öntöttvas súllyal

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Falióra. Felsütős, inga járatos, faragott fa házzal. ház kissé megviselt. Szerkezet működik. 65 cm
1
12927.

Falióra. Felsütős, inga járatos, faragott fa házzal. ház kissé megviselt. Szerkezet működik. 65 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Doboznyi karóra alkatrész
1
12928.

Doboznyi karóra alkatrész

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse