Gyökössy Endre: Táboroznak a plaotai cserkészek. Regény. Mühlbeck Káro... https://www.darabanth.com/de/479-Fernauktion/479.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Pfadfinder~1000006/Gyokossy-Endre-Taboroznak-a-plaotai-cserkeszek-Regeny-Muhlbeck-Karoly-rajzaival-Bp-~II3272581
3272581
16966
479
Scout
Beschreibung: Gyökössy Endre: Táboroznak a plaotai cserkészek. Regény. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., én.,Singer és Wolfner. 3. kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
: nagy_andras