Pfadfinder Zahl der Lose: 11
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3266139
16964
479
Scout
1936-1937 A Magyar Cserkész c. folyóirat kb. 20 db száma egybekötve. Szerk.: Sztrilich Pál. Márton Lajos, Sebők Imre és mások illusztrációival. Kartonált papírkötésben, kissé viseltes állapotban. 3267589
16965
479
Scout
3272581
16966
479
Scout
Gyökössy Endre: Táboroznak a plaotai cserkészek. Regény. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., én.,Singer és Wolfner. 3. kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. 3267122
16967
479
2200
Scout
Nadler Herbert: Cserkészeten és lesen Nagymagyarországon. Vadászati elbeszélések eredeti fényképfelvételekkel. Bp., 1990, Népszava. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
3265880
16968
479
Scout
cca 1925-1946 Cserkész fotók, 10 db + Magyar Cserkészszövetség tisztviselőjének igazolványa (fénykép nélkül), Márton Dezső ügyvezető elnök aláírásával + "I. cserkész kerületi verseny" alkalmi bélyegzés kivágáson 3213781
16969
479
Scout
Járjuk a vizet! A vízisport és víziélet könyve. Szerkesztette a Magyar Cserkész Szövetség Országos vízi-vezetőtiszti testülete. 1941, Magyar Cserkész Szövetség. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
3213709
16970
479
Scout
3213774
16971
479
Scout
Ernest Thompson Seton: Rolf. Egy cserkész kalandjai a magános indiánnal és a skokum kutyával. Bp., Franklin. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
3151292
16972
479
400
Scout
Éry Emil (1893-1976) a Magyar Cserkészszövetség Országos parancsnokának ex librise könyvben 2745308
16973
479
Scout
Cserkész réz fokos, Hungária felirattal. fa nyéllel. h: 53,5 cm 3043898
16974
479
Scout
Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Gödöllői Jamboree - Lipovniczky Pál, hírszolgálat vezető aláírt portréja Ceruza, papír, jelzett, / Scout Jamboree 1933. Gödöllő, Head of the news agency Pal Lipovniczky. Pencil drawing 20x18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF