Landkarten

Zahl der Lose: 153

17381.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1930 2 db palesztinai térkép: Jerusalem 40x44 cm szakadásokkal; Erez-Israel Palestine vászonra kasírozva 38x60 cm
17382.

Rufpreis:
4 000 HUF

17383.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1929 Újpest térkép, M. Kir. Állami Térképező Intézet, 1:75000, 47x59 cm, rajta Budapest északi része, Szentendrei Sziget stb.
17384.

Rufpreis:
5 000 HUF

1941 Magyarország politikai térképe. M. kir. Honvéd Térképészeti intézet. Az új határokkal a történelmi országhatáron. 44x30 cm
17385.

Rufpreis:
4 000 HUF

3 darab klf kanadai térkép, cca 1990
17386.

Rufpreis:
1 600 HUF

1935 Budapest székesfőváros térképe. A térképe tervezte és rajzolta: Kogutowicz Manó. Utcajegyzékkel és az új kerület beosztással név változásokkal 1:25.000, Bp.,Magyar Földrajzi Intézet, papírborítóval 58x43 cm
17387.

Rufpreis:
2 800 HUF

Gál Éva: A Budapesti Történeti Múzeum várostörténeti osztályának kéziratos térképei. Katalógus. DEDIKÁLT! Bp., 1989. + Régi térképek Pest-Budáról és környékéről. Bp., 1981. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17388.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1890 Africa. South of the Equator. Showing existing Boundary Treaties by George Cawston. London, Edward Stanford-ny., 50x40 cm.
17389.

Rufpreis:
4 000 HUF

1893 Skrzeszewski Adolf: A Magyar Sz. Korona Országainak helység és vasúti új térképe. A legujabb hiteles források nyomán tervezte és rajzolta - -.,1 : 1.152.000, Bp.,, 1893., Nagel Bernát, (Bécs,Vernay J. N. -ny., színes, lithografált térkép, eredeti borítókkal, az elülső borító levált és a szélén papír hiányos, szakadt, 98x65 cm.
17390.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

17391.

Rufpreis:
2 000 HUF

17392.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF