Landkarten

Zahl der Lose: 153

cca 1930-1940 Vízi sporttérképek 9.: Győri (Mosoni) Dunaág térképe, 1:25000, M. Kir. Állami Térképészet, sérülésekkel, 42×192 cm
17405.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1930-1940 A Soroksári Dunaág térképe. Vízisporttérképek 11. sz. 1 : 25.000. Bp., M. Kir. Állami Térképészet, sérülésekkel, 202×24,5 cm
17406.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1930-1940 Duna Nagybajcs-Esztergom, Vízisporttérképek 7. sz. 1 : 25.000. Bp., M. Kir. Állami Térképészet, sérülésekkel, 202×24,5 cm
17407.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1930-1940 A Duna Budapest-Paks (116 km) szakaszának térképe. Vízisporttérképek 12. sz. Bp., M. Kir. Állami Térképészet, 200×24 cm
17408.

Rufpreis:
5 000 HUF

1933 A Mátra hegység, Kirándulók térképe 6/a sz., 1 : 50.000, M. Kir. Állami Térképészet, szakadással, 90×61 cm
17409.

Rufpreis:
2 800 HUF

cca 1914 Jelmagyarázat a katonai térképekhez, nyomta: cs. és kir. katonai földrajzi intézet Bécs, 43×53 cm
17410.

Rufpreis:
2 000 HUF

1920 Magyarország térkép, Trianon előtti határokkal, 1:1.000.000, Magyar Állami Nyomda, sérült, kissé foltos, 75x105 cm
17411.

Rufpreis:
1 000 HUF

1941 dr. Kogutowitz Károly iskolai atlasz
17412.

Rufpreis:
1 200 HUF

1787 Surry megye, Anglia, rézmetszetű térkép J Cary. 26x22 cm, Üvegezett keretben méret 38x33 cm
17413.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vác és Diósjenő környékének katonai térképe, vászontérkép, 38×50 cm
17414.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1930 A Balaton-felvidék térképe (Dr. Thirring: Részletes Magyar Útikalauzok II. Dunántúl), 1 : 75.000, Bp., Turistaság és Alpinizmus kiadása, 37,5×43,5 cm
17415.

Rufpreis:
1 600 HUF

1918 Szolyva és környékének katonai térképe, 1:75 000, K.u.k. Militärgeographisches Institut, 47×62 cm
17416.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF