Landkarten Zahl der Lose: 153
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3269888
17417
479
Maps
1928 Marcali és környékének katonai térképe, 1:75 000, M. Kir. Állami Térképészet, 47×63 cm
3269893
17418
479
Maps
1912 Kabola Polyána katonai térképe, 1:75 000, kiadja: K.u.k. Militägeographisches Institut, kis szakadással, 47×62 cm
3269896
17419
479
Maps
1915 Bilke katonai térképe, 1:75 000, kiadja: K.u.k. Militägeographisches Institut, 47×62 cm
3270063
17420
479
Maps
1916 Felsővisó és környéke katonai térképe, Zone 15. Kol. XXXI., 1:75 000, K.u.k. Militärgeographisches Institut, 46×63 cm
3270080
17421
479
Maps
1897 Veszprém és Palota környékének katonai térképe, Zone 17. Col. XVIII., 1:75 000, 42×51 cm 3270106
17422
479
Maps
1882 Hartberg és Pinkafeld környékének katonai térképe, Zone 16., Kol. XIV., 1:75 000, 39×52 cm
3270138
17423
479
Maps
1886 Zilah és környékének katonai térképe, Zone 17. Col. XXVIII., 1:75 000, 38×52 cm 3270158
17424
479
Maps
1888 Munkács és környékének katonai térképe, 1:75 000, vászontérkép, 38×51 cm 3270176
17425
479
Maps
cca 1920-1930 Balassagyarmat és Ipolyság környékének katonai térképe, 1:75 000, vászontérkép, kiadja: M. kir. Állami Térképészet, 38×49 cm 3270151
17426
479
Maps
1907 Nagycsákány és Zalalövő környékének katonai térképe, 1:75 000, vászontérkép, 40×54 cm
3266648
17427
479
Maps
1939 Magyarország új autó térképe. Egészvászon kötésben. 2p + 14 t + 1 melléklet Tátra völgyek áttekintő térképe. Sérült, széteső, rossz állapotban 3268691
17428
479
Maps
cca 1950-1960 A világ politikai térképe, kiadja: Szikra Könyvkiadó Vállalat, Bp., Offset-ny., kisebb sérülésekkel, 67x41 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF