Landkarten

Zahl der Lose: 153

1928 Marcali és környékének katonai térképe, 1:75 000, M. Kir. Állami Térképészet, 47×63 cm
17417.

Rufpreis:
2 000 HUF

1912 Kabola Polyána katonai térképe, 1:75 000, kiadja: K.u.k. Militägeographisches Institut, kis szakadással, 47×62 cm
17418.

Rufpreis:
2 000 HUF

1915 Bilke katonai térképe, 1:75 000, kiadja: K.u.k. Militägeographisches Institut, 47×62 cm
17419.

Rufpreis:
2 000 HUF

1916 Felsővisó és környéke katonai térképe, Zone 15. Kol. XXXI., 1:75 000, K.u.k. Militärgeographisches Institut, 46×63 cm
17420.

Rufpreis:
2 000 HUF

1897 Veszprém és Palota környékének katonai térképe, Zone 17. Col. XVIII., 1:75 000, 42×51 cm
17421.

Rufpreis:
2 000 HUF

1882 Hartberg és Pinkafeld környékének katonai térképe, Zone 16., Kol. XIV., 1:75 000, 39×52 cm
17422.

Rufpreis:
2 000 HUF

1886 Zilah és környékének katonai térképe, Zone 17. Col. XXVIII., 1:75 000, 38×52 cm
17423.

Rufpreis:
2 000 HUF

1888 Munkács és környékének katonai térképe, 1:75 000, vászontérkép, 38×51 cm
17424.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1920-1930 Balassagyarmat és Ipolyság környékének katonai térképe, 1:75 000, vászontérkép, kiadja: M. kir. Állami Térképészet, 38×49 cm
17425.

Rufpreis:
2 000 HUF

1907 Nagycsákány és Zalalövő környékének katonai térképe, 1:75 000, vászontérkép, 40×54 cm
17426.

Rufpreis:
2 000 HUF

1939 Magyarország új autó térképe. Egészvászon kötésben. 2p + 14 t + 1 melléklet Tátra völgyek áttekintő térképe. Sérült, széteső, rossz állapotban
17427.

Rufpreis:
2 000 HUF

17428.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF