Landkarten

Zahl der Lose: 153

Budapest domborművű térképe 3d-s hozzá szemüveg 42x60 cm
17331.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kárpát medence térkép 1:1000000 74x115 cm
17332.

Rufpreis:
1 200 HUF

17333.

Rufpreis:
1 200 HUF

A Velencei-tó és környékének turistatérképe, 1 : 20.000, kétoldalas, 66,5x47 cm
17334.

Rufpreis:
1 200 HUF

1950 Budapest térképe, 1 : 33.000, Bp., Honvéd Sajtó és Lapkiadó Vállalat, vászonra kasírozva, kissé viseltes, 108x86 cm
17335.

Rufpreis:
2 400 HUF

2006-2011 4 db Honvédelmi Minisztérium Térképészeti Közhasznú Társaság autóatlasz Európa, Magyarország, Budapest
17336.

Rufpreis:
2 000 HUF

1920 Magyarország gazdasági térképekben. The economies of Hungary in maps. Gróf Teleki Pál béketárgyalást előkészítő iroda vezetője megbizásából szerk.: Edvi Illés Aladár és Halász Albert. Kiadja: Rubinek Gyula. Bp., 1920, Pallas, VII+1 p.+73+1 t. Negyedik, bővített kiadás. Átkötött haránt-alakú félvászon-kötés, kopott borítóval, (körbevágott?), 20x29 cm.
17337.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1940 Budapest térképe, 1 : 25.000, Bp., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, kis szakadással, 75x91 cm
17338.

Rufpreis:
4 000 HUF

1943 Nagy-Magyarország politikai térképe / hegy- és vízrajzi térképe, kétoldalas, 1 : 2.500.000, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, kis lapszéli szakadással, kissé koszos, 30x43,5 cm
17339.

Rufpreis:
2 400 HUF

1927 Budapest székesfőváros térképe, 1 : 25.000, Bp., M. Kir. Állami Térképészet, sérülésekkel, ragasztott, 83x93 cm
17340.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dr. Irmédi-Molnár László: A térképolvasás és a tereptan elemei. Bp., 1941, Kókai Lajos, 159+(1) p. Szövegközti ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült, koszos borítóval.
17341.

Rufpreis:
2 000 HUF

1929 Csonka-Magyarország közigazgatási térképe, 1 : 500.000, Bp., M. Kir. Állami Térképészet, kissé sérült papírborítóval, 86x115 cm
17342.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF