19035.
Beendet 479. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
Gáspár Ferenc: Negyvenezer mértföld vitorlával és gőzzel. Kenedi Géza előszavával. Bp., 1909, Singer és Wolfner, 1 (színes címkép) t. 479 p. + 24 (közte 2 színes képtáblával) t. + 1 (kihajtható térkép) t. 4. kiadás. Rendkívül gazdag szövegközti, és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, 4 hiányzó táblával.