19036.
Beendet 479. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
Féja Géza: Viharsarok. Az Alsó-Tiszavidék földje és népe. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.