Bücher: Minibücher

Zahl der Lose: 58

Katona József: Bánk bán. (Minikönyv). Bp., 1978, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
21050.

Rufpreis:
1 600 HUF

3 db minikönyv: Hoffer József: Aranylabdások, aranycipősök. Bp., 1978, Sportpropaganda. Kiadói aranyozott műbőr-kötés. Megjelent 3000 példányban. + Ady 1877-1919. Bp., 1977, Corvina. Kiadói műbőr-kötés, a könyvtesttől részben elváló borítóval. + Zrínyi Miklós: Az török áfium ellen való orvosság. Bp., 1976, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
21051.

Rufpreis:
1 600 HUF

Parlament minikönyv és mikrokönyv szett, sérült díszdobozban
21052.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szenczi Molnár Albert: Dávid Zsoltárok. (Szent Dávid királynak és prófétának százötven Soltári). Bp., 1985, Helikon Kiadó. Reprint kiadás, minikönyv, kísérőfüzettel (Tolnai Gábor: A költő és a tipográfus c. tanulmánya). Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kiadói papírtokban. A Tótfalusi Kis Miklós által 1686-ban Amszterdamban kiadott, az Egyetemi Könyvtár Régi Könyvek Tárában őrzött RMK I. 308/I. jelzetű kiadvány hasonmása.
21053.

Rufpreis:
2 800 HUF

Balassa Bálint és Rimai János istenes éneki. Szabó Géza tanulmányával. (Minikönyv). Bp., 1983, Helikon. Hasonmás kiadás, kísérőtanulmánnyal. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, kiadói kartontokban, jó állapotban.
21054.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rabindranath Tagore minikönyvek, 6 kötet (4 cím):   Hajótöröttek I-II. köt.; Gora I-II. köt.; Szerelmi ajándék.; Emlékeim.   Bp.,én., Egyetemi Nyomda Miniatűr Könyvgyűjtő Klub. Kiadói aranyozott egészvászon-kötések, egy kivételével kiadói műanyag védőfóliában. Megjelentek 300, egy pedig 250 példányban.
21055.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Horváth Mátyás - Tóth István: Szarvas Gábor élete és munkássága. Ada, 1976, Szarvas Gábor Nyelvművelő Napokat Szervező Bizottság. Magyar, szerbhorvát és angol nyelven. Kiadói egészműbőr-kötés. Megjelent 2000 példányban.
21056.

Rufpreis:
1 600 HUF

Molnár Károly Sakk világbajnokok. Bp., 1977, Sportpropaganda. Kiadói egészvászon kötés. Minikönyv, számozott 372/500
21057.

Rufpreis:
1 600 HUF

Pest megyei minikönyvek sorozat 4 kötete:  Ferenczy Béni művészérmei. Szerk.: M. Várhelyi Vanda. Szentendre, 1980., Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói egészműbőr-kötés.;   Czóbel Béla. Vál.: Mucsi András, M. Várhelyi Vanda. Szerk.: M. Várhelyi Vanda. Szentendre, 1983., Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói egészvászon-kötés.;   Szőnyi István. Vál.: Mucsi András, M. Várhelyi Vanda. Szerk.: M. Várhelyi Vanda. Szentendre, 1984., Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói egészvászon-kötés.;   Szentendre. Szakonyi Károly bevezetőjével. Szerk.: M. Várhelyi Vanda. Szentendre, 1985., Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói egészvászon-kötés.;   +Magyar festészet a XX. században. Bp., 1972., (Kossuth-ny.) Kiadói nyl-kötés.
21059.

Rufpreis:
2 800 HUF

Vegyes cipősdoboznyi minikönyv tétel
21060.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF