Bücher: Minibücher

Zahl der Lose: 58

Csorba Csaba: Az ónodi országgyűlés. Feledy Gyula rajzaival. Miskolc, 1983., Miskolci Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói nyl-kötés, fa plakettel. Számozott (257./500) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.
21038.

Rufpreis:
8 000 HUF

A honfoglalás. Minikönyv, benne a Feszty-körkép nagyméretű kihajtható mellékletével. Bp., HM Központi Nyomda. Kiadói aranyozott bársony-kötésben. Megjelent 500 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került.
21039.

Rufpreis:
2 000 HUF

70 éves a BDSZ. 70 éves a Bányaipari Dolgozók Szakszervezete. 1913-1983. Vál. és szerk.: Tóth Pál. Kun Lajos BDSZ titkár bevezetőjével. Miskolc, 1984., Bányaipari Dolgozók Szakszervezete. Kiadói nyl-kötés, fém plakettel. Számozott (700./1000) példány, fekete számozással. Kereskedelmi forgalomba nem került.
21040.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ralph lehúzza a netet. Disney mini mesék 74. (Milano), 2023, Hachette. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kartontokban.
21041.

Rufpreis:
2 000 HUF

Töttős Gábor: Hajdani szekszárdi esztendőben. Szekszárd, 1985, Szekszárdi Nyomda. Kiadói műbőr kötés, plakettel. Kiadták 1000 példányban.
21042.

Rufpreis:
2 000 HUF

Miskolc 1894-1984. Miskolc város két rendezési terve. Szerk.: Kovács Mihály. Miskolc, 1984, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói műbőr-kötés, tűzzománc díszítéssel. Számozott (209./600) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.
21043.

Rufpreis:
2 000 HUF

A hihetetlen család 2. Disney mini mesék 73. (Milano), 2023, Hachette. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kartontokban.
21044.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pest-budai rézmetszők a 19. században. Bp., 1980, Zrínyi. Kiadói nyl-kötés. Számozott (1242./1500) példány.
21045.

Rufpreis:
1 800 HUF

Tóth Péter - Zsámboki László: A borsodi szénbányászat a feudalizmus korában (1786-1848). Miskolc, 1986., Borsodi Szénbányák. Kiadói műbőr-kötés, fém plakettel, sérült kötésben. Kereskedelmi forgalomba nem került. Megjelent 600 példányban.
21046.

Rufpreis:
1 800 HUF

Podányi Tibor: Rudabánya. Miskolc, 1976., Miskolci Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Minikönyv. Andruskó Károly (1915-2008) fametszeteivel illusztrálva. Kiadói kissé kopott műbőr-kötésben, 1977-es ajándékozási sorokkal. Számozott (883./1000) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.
21047.

Rufpreis:
1 800 HUF

-  Tóth Pál: Borsodi szénbányák. Borsodi Tájak. Miskolc, 1976., Miniatűrköny-gyűjtők Klubja-Borsodi Szénbányák. Kiadói aranyozott műbőr-kötésben- Számozott (1500/0538.) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került. Andruskó Károly (1915-2008) fametszeteivel illusztrálva. Jó állapotban
21048.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bátyai Jenő: Csonka János és Csonka Ferenc munkássága. Szeged, 1987., Szegedi MTESZ Miniatűrkönyv Klub. Kiadói egészvászon-kötés.
21049.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF