Csorba Csaba: Az ónodi országgyűlés. Feledy Gyula rajzaival. Miskolc, 1983., Miskolci Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói nyl-kötés, fa plakettel. Számozott (257./500) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.
A honfoglalás. Minikönyv, benne a Feszty-körkép nagyméretű kihajtható mellékletével. Bp., HM Központi Nyomda. Kiadói aranyozott bársony-kötésben. Megjelent 500 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került.
70 éves a BDSZ. 70 éves a Bányaipari Dolgozók Szakszervezete. 1913-1983. Vál. és szerk.: Tóth Pál. Kun Lajos BDSZ titkár bevezetőjével. Miskolc, 1984., Bányaipari Dolgozók Szakszervezete. Kiadói nyl-kötés, fém plakettel. Számozott (700./1000) példány, fekete számozással. Kereskedelmi forgalomba nem került.
Miskolc 1894-1984. Miskolc város két rendezési terve. Szerk.: Kovács Mihály. Miskolc, 1984, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói műbőr-kötés, tűzzománc díszítéssel. Számozott (209./600) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.
Tóth Péter - Zsámboki László: A borsodi szénbányászat a feudalizmus korában (1786-1848). Miskolc, 1986., Borsodi Szénbányák. Kiadói műbőr-kötés, fém plakettel, sérült kötésben. Kereskedelmi forgalomba nem került. Megjelent 600 példányban.
- Tóth Pál: Borsodi szénbányák. Borsodi Tájak. Miskolc, 1976., Miniatűrköny-gyűjtők Klubja-Borsodi Szénbányák. Kiadói aranyozott műbőr-kötésben- Számozott (1500/0538.) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került. Andruskó Károly (1915-2008) fametszeteivel illusztrálva. Jó állapotban