Miskolc 1894-1984. Miskolc város két rendezési terve. Szerk.: Kovács Mihály. Miskolc, 1984, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói műbőr-kötés, tűzzománc díszítéssel. Számozott (593./600) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.
Jármai Ervin: R. Kiss Lenke bányászati érmei. Miskolc, 1984. Minikönyv ezüst (Ag) plakett-díszítéssel a külső borítón, a 15 példány egyike. Kötéstábla részben elvált
Nagy Károly: Somsálybánya (1900-1980). Miskolc, 1985, Borsodi Szénbányák. Kiadói műbőr-kötésben, fém plakettel. Megjelent 500 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került.
Kiszely Gyula: A bányászat és kohászat ipari műemlékei. Szerk.: Tóth Pál. Miskolc, 1983, Nagyalföldi Kőolaj- és Földgáz termelő Vállalat. Kiadói műbőr kötésben, fém plakettel. Számozatlan. Kereskedelmi forgalomba nem került
Kriston Béla: Péch Antal a legnagyobb magyar bányász 1822-1895. Miskolc, 1987. Minikönyv lemezplakett-díszítéssel, műbőr kötésben, készült 600 számozatlan példányban.
Vegyes, borsodi településekkel kapcsolatos helytörténeti minikönyvtétel, 2 db:
Répási Imre: Putnok 700 éves. Miskolc, 1983., Miskolci Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói egészvászon kötés. Számozott (294./400), piros számozással. Kereskedelmi forgalomba nem került.;
Pataki Katalin: Mezőcsáti népi fazekasművészete. Szerk.: Kovács Mihály. Illusztrálta Feledi Gyula Kossuth-díjas grafikusművész. Miskolc, 1978, Miniatűrkönyv-gyűjtők Klubja. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kemény-kötés, kissé kopott borítóval, két kijáró lappal. Számozott (912./1600) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.