https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 92
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3195345
33488
478
0
3000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
~1980. "A Vízgazdálkodás Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés, miniatűrrel, eredeti tokban T:UNC 3235648
33489
478
0
2000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
1987. "Kiváló Termelőszövetkezeti Dolgozó" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény, eredeti, sérült tokban, igazolvánnyal T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
3171102
33490
478
0
1800
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
1995. "Tűzoltó Szolgálati Érem 10 év után" fém kitüntetés mellszalag nélkül (36mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
3262768
33491
478
0
3000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
Bognár György (1944-) 1996. "A honfoglalás 1100 éves évfordulójának emlékére / Szent István királyunk és az első magyar pénz emlékére" jelzett Ag emlékérem díszkartonban (~5,8g/0.835/27mm) T:PP
Das Lot is nicht erreichbar
3239273
33492
478
0
2000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
2009. 2xklf "MÉE" jelvény, bronz és ezüstpatinázott fém T:UNC
Das Lot is nicht erreichbar
3103546
33493
478
0
100
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
DN "I. István Gimnázium Kalocsa" zománcozott fém jelvény (42x31mm) T:XF 3233242
33494
478
0
2000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
DN "GG" zománcozott bronz jelvény, hátlapon "REG 671782" sorszámmal (31x22mm) T:VF zománchiba
Das Lot is nicht erreichbar
3239285
33495
478
0
3000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
DN "Szent István denár / MÉE" tagsági jelvény, hátlapján a tulajdonos tagsági száma T:AU,XF
Das Lot is nicht erreichbar
2968238
33496
478
0
100
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
DN "Ifjúság a környezetért" festett fém kitűző (22mm) T:XF patina 3194887
33497
478
0
2000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
Angola 1976. "1976 - Május 1. - UNTA (Angolai Dolgozók Országos Szövetsége)" bronz emlékérem mellszalag nélkül T:XF Angola 1976. "Resistance in production 1976 - 1st of May - UNTA (National Union of Angolan Workers)" bronze medal without ribbon C:XF 3046719
33498
478
0
7500
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
Csehszlovákia 1938. "Csehszlovákia megalakulásának 20. évfordulója 1918-1938" bronz kitűző. Szign.: Ladislav Majersky (~20x19mm) T:AU,XF patina Czechoslovakia 1938. "20th Anniversary of the founding of Czechoslovakia 1918-1938" bronze pin. Sign.: Ladislav Majersky (~20x19mm) C:AU,XF patina
Das Lot is nicht erreichbar
3136738
33499
478
0
800
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
Csehszlovákia ~1980. "Körmöcbányai Pénzverde" műgyantás fém jelvény (6pcs) T:AU Czechslovakia ~1980 "Mincovňa Kremnica" resin metal badge (6pcs) C:AU
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse