Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 92
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3257256
33463
478
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1954. "1954. évi Dunai Árvízvédelemért" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, tokban T:AU
3259214
33464
478
Numismatik
1954. "Munka Érdemérem" zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:AU NMK 606. 3258754
33465
478
Numismatik
1955. "10 éves Sztálinváros" műgyantás fém jelvény (45x25mm) + ~1970. "Kiváló Dolgozó" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés tokban T:AU
3080624
33466
478
Numismatik
1955. "10 éves Sztálinváros" műgyantás fém jelvény (45x25mm) T:XF patina
3262526
33467
478
Numismatik
1957. "Bányász Szolgálati Érdemérem arany fokozata" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon T:AU
3174984
33468
478
Numismatik
1958. "5 és 15 éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" bronz és ezüstpatinázott bronz kitüntetések mellszalag nélkül (3db/2xklf) T:AU,XF kopott ezüstözés
2968102
33470
478
100
Numismatik
~1960-1970. "Hódmezővásárhely" műgyantás, aranyozott fém kitűző (~24x22mm) T:XF 3233825
33471
478
Numismatik
1960. "Cházár András Emlékérem 1745-1945-1960 / Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége" fém kitüntetés tokban (40mm) T:XF 3233823
33472
478
Numismatik
1960. "Cházár András Emlékérem 1745-1945-1960 / Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége" aranyozott fém kitüntetés eredeti tokban (40mm) T:XF kopott aranyozás, patina 3237550
33473
478
Numismatik
~1970 "Szakma Ifjú Mestere" műanyag - bronz kompozit kitüntetés műgyantás színezéssel, miniatűrrel, tokban (41x41mm) T:AU rátét mozog
3260580
33474
478
Numismatik
~1960. "A Balesetmentes Közlekedésért" autóra felcsavarozható bronz jelvény, III. fokozat, 31308. sorszám (82x97mm) T:XF
2969982
33475
478
100
Numismatik
~1960-1970. "Belker - 5 év Törzsgárda" zománcozott bronz kitűző (20x17mm) T:XF Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF