Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 92

1964. "A Magyar Munka Érdemrend ezüst fokozata" ezüstözött, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, eredeti dísztokban, miniatűrrel szalagsávon T:AU ezüstözés kopás, patina
33476.

Rufpreis:
2 000 HUF

1970-1980. "Munkásőrség" műgyantás, ötéves szolgálati jelvény T:UNC
33477.

Rufpreis:
1 000 HUF

1968. "Az Építőipar Kiváló Dolgozója" bronz kitüntetés, miniatűrrel, tokban T:UNC,AU
33478.

Rufpreis:
2 000 HUF

Grétsy László (1932-2024) nyelvész 1970. "Kiváló Munkáért" aranyozott, rátétes, műgyantás kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban adományozó okirattal és igazovánnyal. T1
33479.

Rufpreis:
10 000 HUF

1970-1980. "Vállalati Tűzoltó" műgyantás, aranyozott fém sapkajelvény (34x34mm) T:AU
33480.

Rufpreis:
2 000 HUF

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon T:AU NMK 712.
33481.

Rufpreis:
1 000 HUF

1969. "SEMMELWEIS IGNÁCZ FÜLÖP 1818-1865 / UNIO INTERN. C. VEN. PERIC. ET TREPON CONGR. XXVI. BP. 1969" bronz emlékérem mellszalagon T:AU
33482.

Rufpreis:
2 400 HUF

~1970-1980. "Mezőgazdaság Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás jelvény miniatűrrel, eredeti tokban (60x50mm) T:AU
33483.

Rufpreis:
1 600 HUF

~1970-1980. "C vitorlázórepülő vizsgajelvény" zománcozott fém jelvény (19mm) T:XF
33484.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1970-1980. "MÁV Szolgálati Emlékérem" 40 év után műgyantás jelvény sérült tokban, miniatűr jelvénnyel T:AU
33485.

Rufpreis:
1 400 HUF

~1970-1980. "Vendéglátóipari Törzsgárda" zománcozott fém törzsgárda jelvény 5 év után (26x14mm) + "Vendéglátóipari Törzsgárda" zománcozott fém törzsgárda jelvény 10 év után (26x14mm) T:AU,XF
33486.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

1977. "Nemzetközi Autótura 1977 október" festett fém kitűző (25mm) T:AU
33487.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF