Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 92
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3239095
33476
478
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1964. "A Magyar Munka Érdemrend ezüst fokozata" ezüstözött, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, eredeti dísztokban, miniatűrrel szalagsávon T:AU ezüstözés kopás, patina
3259235
33477
478
Numismatik
1970-1980. "Munkásőrség " műgyantás, ötéves szolgálati jelvény T:UNC
3200806
33478
478
Numismatik
1968. "Az Építőipar Kiváló Dolgozója" bronz kitüntetés, miniatűrrel, tokban T:UNC,AU 3262776
33479
478
Numismatik
Grétsy László (1932-2024) nyelvész 1970. "Kiváló Munkáért" aranyozott, rátétes, műgyantás kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban adományozó okirattal és igazovánnyal. T1
3171009
33480
478
Numismatik
1970-1980. "Vállalati Tűzoltó " műgyantás, aranyozott fém sapkajelvény (34x34mm) T:AU
3259239
33481
478
Numismatik
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon T:AU NMK 712. 3177301
33482
478
Numismatik
1969. "SEMMELWEIS IGNÁCZ FÜLÖP 1818-1865 / UNIO INTERN. C. VEN. PERIC. ET TREPON CONGR. XXVI. BP. 1969" bronz emlékérem mellszalagon T:AU 3262545
33483
478
Numismatik
~1970-1980. "Mezőgazdaság Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás jelvény miniatűrrel, eredeti tokban (60x50mm) T:AU 3117635
33484
478
Numismatik
~1970-1980. "C vitorlázórepülő vizsgajelvény" zománcozott fém jelvény (19mm) T:XF
3235190
33485
478
Numismatik
~1970-1980. "MÁV Szolgálati Emlékérem" 40 év után műgyantás jelvény sérült tokban, miniatűr jelvénnyel T:AU
3030635
33486
478
100
Numismatik
~1970-1980. "Vendéglátóipari Törzsgárda" zománcozott fém törzsgárda jelvény 5 év után (26x14mm) + "Vendéglátóipari Törzsgárda" zománcozott fém törzsgárda jelvény 10 év után (26x14mm) T:AU,XF 2950019
33487
478
100
Numismatik
1977. "Nemzetközi Autótura 1977 október" festett fém kitűző (25mm) T:AU Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF