Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 121

Ezüst (Ag) cigarettatárca, jelzett, 9×7 cm, nettó: 94,5 g
22036.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Ezüst (Ag) cigarettatárca, jelzett, kis horpadással, 11×8 cm, 137,2 g
22037.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Ezüst(Ag) "Vittorio Emanuele II" tálka, jelzett, d: 6 cm, nettó: 14 g
22038.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Arany (Au) 14K fülbevalópár, jelzett, 1,5×1,2 cm, nettó: 2,1 g
22039.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst(Ag) "Regno Italia" tálka, jelzett, d: 6 cm, nettó: 13,3 g
22040.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc ovális nyitható képtartó medállal, jelzett, h: 45 cm, 2,5×1,5 cm, nettó: 8 g
22041.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) aranyozott fantáziaszemes nyaklánc, jelzett, h: 48 cm, nettó: 3,3 g
22042.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ezüst(Ag) figaro nyaklánc, jelzett, h: 41 cm, nettó: 6,1 g
22043.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) venezianer nyaklánc, jelzett, h: 50 cm, nettó: 1,7 g
22044.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst (Ag) nyaklánc és gyöngyös medállal. Jelzett, 10,68 g
22045.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) golyós, pálcikás nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 5 g
22046.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, kereszt-horgony-kormánykerék medállal, jelzett, h: 40 cm, 2,8×2,1 cm, nettó: 6 g
22047.

Rufpreis:
3 000 HUF
11

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF