Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 121
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3256207
22036
478
22000
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) cigarettatárca, jelzett, 9×7 cm, nettó: 94,5 g 3256210
22037
478
26000
Ezüst (Ag) cigarettatárca, jelzett, kis horpadással, 11×8 cm, 137,2 g 3258669
22038
478
Ezüst(Ag) "Vittorio Emanuele II" tálka, jelzett, d: 6 cm, nettó: 14 g 3258338
22039
478
40000
Arany (Au) 14K fülbevalópár, jelzett, 1,5×1,2 cm, nettó: 2,1 g 3258667
22040
478
Ezüst(Ag) "Regno Italia" tálka, jelzett, d: 6 cm, nettó: 13,3 g 3258404
22041
478
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc ovális nyitható képtartó medállal, jelzett, h: 45 cm, 2,5×1,5 cm, nettó: 8 g 3258374
22042
478
Ezüst(Ag) aranyozott fantáziaszemes nyaklánc, jelzett, h: 48 cm, nettó: 3,3 g 3258357
22043
478
Ezüst(Ag) figaro nyaklánc, jelzett, h: 41 cm, nettó: 6,1 g 3258376
22044
478
Ezüst(Ag) venezianer nyaklánc, jelzett, h: 50 cm, nettó: 1,7 g 3253176
22045
478
Ezüst (Ag) nyaklánc és gyöngyös medállal. Jelzett, 10,68 g 3258356
22046
478
Ezüst(Ag) golyós, pálcikás nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 5 g 3258380
22047
478
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, kereszt-horgony-kormánykerék medállal, jelzett, h: 40 cm, 2,8×2,1 cm, nettó: 6 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF