https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 121

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Arany (Au) 14K fülbevalópár, gyémánttal, briliáns csiszolás, 0,32 ct, bruttó: 1 g
1
22012.

Arany (Au) 14K fülbevalópár, gyémánttal, briliáns csiszolás, 0,32 ct, bruttó: 1 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
EUR
,
375,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Antik ezüst (Ag) Biedermeier kínáló, jelzett, antik fémjellel, mesterjeggyel talpában gisz súlyozással. Kézzel festett, aranyozott több rétegű üveg résszel d: 22 cm, m ,: 18 cm / Biedermeier silver serwing bowl
1
22013.

Antik ezüst (Ag) Biedermeier kínáló, jelzett, antik fémjellel, mesterjeggyel talpában gisz súlyozással. Kézzel festett, aranyozott több rétegű üveg résszel d: 22 cm, m ,: 18 cm / Biedermeier silver serwing bowl

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
EUR
,
281,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au) 14K fülbevalópár, gyémántokkal, briliáns csiszolás, jelzett, összesen: 1,075 ct, bruttó: 1,905 g
1
22014.

Arany (Au) 14K fülbevalópár, gyémántokkal, briliáns csiszolás, jelzett, összesen: 1,075 ct, bruttó: 1,905 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
550 000 HUF
1 490,51
EUR
,
1 718,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au) 14K zabszemes óralánc, jelzett, h: 39 cm, nettó: 8,7 g
1
22015.

Arany (Au) 14K zabszemes óralánc, jelzett, h: 39 cm, nettó: 8,7 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
170 000 HUF
460,70
EUR
,
531,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au) 14K kígyó nyaklánc, jelzett, h: 54 cm, nettó: 6,6 g
1
22016.

Arany (Au) 14K kígyó nyaklánc, jelzett, h: 54 cm, nettó: 6,6 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
EUR
,
406,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Arany (Au) 14K walles nyaklánc, jelzett, h: 40 cm, nettó: 5,6 g
1
22017.

Arany (Au) 14K walles nyaklánc, jelzett, h: 40 cm, nettó: 5,6 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
EUR
,
343,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Arany (Au) 14K zománcfestett vadkacsa bross, jelzett, 5,8×3 cm, bruttó: 5,5 g
1
22018.

Arany (Au) 14K zománcfestett vadkacsa bross, jelzett, 5,8×3 cm, bruttó: 5,5 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
EUR
,
343,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
14k fehérrarany (Au) gyűrű tűzopállal és 14 db gyémánttal. caboson csiszolást TW, 0,51 ct gyémántok 0,175 ct m: 52, br 2,4 g
1
22019.

14k fehérrarany (Au) gyűrű tűzopállal és 14 db gyémánttal. caboson csiszolást TW, 0,51 ct gyémántok 0,175 ct m: 52, br 2,4 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
EUR
,
437,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
14k sárgararany (Au) gyűrű kékeszöld black opállal, 0,5ct, cabosan csiszolás, + 16 db cirkóniával m: 54, br 3 g tanúsítvánnyal
1
22020.

14k sárgararany (Au) gyűrű kékeszöld black opállal, 0,5ct, cabosan csiszolás, + 16 db cirkóniával m: 54, br 3 g tanúsítvánnyal

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
EUR
,
343,75
USD
Zahl der Gebote:
7
 
Bross. 14K arany (Au), gránáttal és gyöngyökke. Jelzett br 4,43 g 6 cm
1
22021.

Bross. 14K arany (Au), gránáttal és gyöngyökke. Jelzett br 4,43 g 6 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
EUR
,
250,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
14k fehérarany (Au) gyűrű, brilekkel, jelzett, 0,12ct, 2,22 g, m: 55
1
22022.

14k fehérarany (Au) gyűrű, brilekkel, jelzett, 0,12ct, 2,22 g, m: 55

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
EUR
,
250,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Alhambra collier ónix köves, fehérarany (Au) 14 k foglalattal, lánccal. A kő 0,7g, össz br 4,57g, Tanúsítvánnyal
1
22023.

Alhambra collier ónix köves, fehérarany (Au) 14 k foglalattal, lánccal. A kő 0,7g, össz br 4,57g, Tanúsítvánnyal

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
EUR
,
375,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse