10885.
Beendet 478. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
Réthy V jelzéssel: Téli jelenet. Olaj, vászon. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, kissé sérüt fakeretben. 60x80 cm