10884.
Beendet 478. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
Réthy V jelzéssel: Libapásztorlányok. Olaj, vászon. Sérült. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 60x80 cm