Korán. Ford.: Simon Róbert. + Simon Róbert: A Korán világa. Bp., 1987, Helikon. Kiadói aranyozott bársonykötés. / Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kisebb sérüléssel. kiadói papír dísztokban.