Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

A boldogságos Szűz Mária élete, tisztelete, szenthelyei, legendái. Szerk.: Lévay Mihály. A könyvdíszeket és a könyv kötését Surányi István tervezete és rajzolta. Bp., [1934], Franklin, 511 p. +18 t. Eredeti, 1935-ös számlával. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötésben gerincén kis sérüléssel

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg