Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 127

Cseh Valentin: A pteróleum-kikötő. A csepeli olajipari társaságok története 1945-ig. Zalaegerszeg, 2014, Magyar Olaj- és Gázipari Múzeum. Volt könyvtári példány. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19012.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Vofkori György: Székelyudvarhely. - Várostörténet képekben. I. kötet. Békéscsaba, 2009, Typografika. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19013.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Thirring Gusztáv: Budapest környéke. Gyakorlati kalauz kirándulók, turisták és a természet kedvelői részére. Bp., 1900, Magyar Turista-Egyesület Budapesti Osztálya. Szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kissé kopottas borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.
19014.

Rufpreis:
5 000 HUF

Asztalos Lajos: Kolozsvár-közelről I. kötet. Kolozsvár, 2015, Stúdium Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19015.

Rufpreis:
6 000 HUF

Dr. Juratovics Aladár: A szeged-algyői szénhidrogénmezők kutatási-művelési története 1965-1990. Szeged, 1995, Móra Ferenc Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19016.

Rufpreis:
4 000 HUF

Népessy Noémi (főszerk.): Óbuda története. Tanulmánykötet. Bp., 2020. Óbudai Múzeum. 621 + (26)p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
19017.

Rufpreis:
5 000 HUF

Dr. Klein Gáspár: Borsod vármegye levéltára. (Dedikált!) Különlenyomat a ,,Levéltári Közlemények" 1935. évfolyamából. Bp., 1936, szerzői kiadás (Sárkány-ny.), 52 p. Kiadói tűzött papírkötés, jó állapotban. A szerző, Klein (Benedekfalvi) Gáspár (1903-1970) levéltáros által Marjalaki Kiss Lajos (1887-1972) régész-történész, geográfus, Miskolc-kutató, a Magyar Földrajzi Társaság miskolci osztályának alapító tagja részére dedikált példány.
19018.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Némethy Lajos: A Budapest-vizivárosi Erzsébetiek. Megtelepedésük századik évfordulója alkalmából. Tíz régi rézmetszet utánzatával. Bp., [1885], Rudnyánszky A.-ny., 41+(1) p.+ 9 t. Modern műbőr-kötésben, tulajdonosi bélyegzővel, ceruzás bejegyzésekkel és aláhúzásokkal.
19019.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

F. Szabó Géza (főszerk.): Pest-Pilis-Solt-Kiskun-Vármegye általános ismertetője és címtára. Északi körzet ismertetője. Bp., 1931, Vármegyei Tisztviselők Országos Egyesülete. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
19020.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kaiser Anna-Póczy Klára: Budapest római öröksége. Póczy Klára által dedikált! Bp., 1988, Corvina. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19021.

Rufpreis:
4 000 HUF

19022.

Rufpreis:
6 000 HUF

Almásy László: Szudánban vadásztam. dr. Krizsán László Afrika-kutató előszavával. Bp., 1994. Terraprint. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben, kopott, kissé foltos borítóval, volt könyvtári példány.
19023.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF