19014.
Beendet 478. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
5 000 HUF
Dr. Thirring Gusztáv: Budapest környéke. Gyakorlati kalauz kirándulók, turisták és a természet kedvelői részére. Bp., 1900, Magyar Turista-Egyesület Budapesti Osztálya. Szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kissé kopottas borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.