Arányi Mária: A kis háziasszony. Bp.,(1942.),Rózsavölgyi, 256 p.+XXXII... https://www.darabanth.com/de/478-Fernauktion/478.0/Bucher/Bucher-Gastronomie-und-Gartnerei~305/Aranyi-Maria-A-kis-haziasszony-Bp-1942-Rozsavolgyi-256-pplusXXXII-fekete-feher-fotok-t~II3127660
3127660
20002
478
4800
Books: Gastronomy and Gardening
Beschreibung: Arányi Mária: A kis háziasszony. Bp.,(1942.),Rózsavölgyi, 256 p.+XXXII (fekete-fehér fotók) t. Kiadói félvászon-kötés, kis kopásnyomokkal.
: tg