Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 354
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3237143
31584
476
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975" aranyozott Cu emlékérem (42,5mm) + Szlovákia 1990. "II. János Pál pápa pozsonyi látogatása" kétoldalas Cu-Ni emlékérem (26mm) T:PP,BU 3238535
31585
476
Numismatik
Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975" aranyozott kétoldalas Cu emlékérem kapszulában (65mm) T:AU (PP)
3169347
31586
476
42000
Numismatik
Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II.János Pál pápa látogatása Magyarországon" Ag emlékérem, dísztokban, sorszámozott "144" tanúsítvánnyal (155,5g/0.925/65mm) T:UNC (eredetileg PP) 3179691
31587
476
Numismatik
Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Budapest" kétoldalas aranyozott fém emlékérem sérült tokban (42,5mm) T:AU (eredetileg PP) ujjlenyomatos 3181687
31588
476
Numismatik
Bognár György (1944-) 1991. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Láhner György " Ag és bronz emlékérem pár (34,81g/0.640/42,5 mm) T:UNC patina Adamo GS10
3234526
31589
476
Numismatik
Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842" kétoldalas aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:AU (PP) ujjlenyomat, karc 3181680
31590
476
Numismatik
Bognár György (1944-) 1992. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Aulich Lajos " Ag és bronz emlékérem pár (35,14g/0.640/42,5 mm) T:UNC patina Adamo GS11
3181674
31591
476
Numismatik
Bognár György (1944-) 1993. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Aulich Lajos " Ag és bronz emlékérem pár (34,51g/0.640/42,5 mm) T:UNC Adamo GS12
3232599
31592
476
Numismatik
Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós 1868-1957 / Itthon, hazai földben" kétoldalas aranyozott Cu emlékérem (42,5mm) T:AU (PP) 3236719
31593
476
Numismatik
Bognár György (1944- ) ~1993. "Megbékélés napja " egyoldalas, öntött bronz plakett (94mm) T:AU,XF
3181734
31594
476
13000
Numismatik
Bognár György (1944-) 1994. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Leiningen-Westerburg Károly " Ag emlékérem (34,59g/0.640/42,5mm) T:UNC patina Adamo GS13
3009899
31595
476
Numismatik
Bognár György (1944-) 1995. "Szenháromság szobor - Nagykanizsa 1773 / Kanizsa első írásos emlékének 750. évfordulója 1245-1995" aranyozott-, ezüstözött fém és bronz emlékérem sor (3xklf) (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF