Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 354

Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975" aranyozott Cu emlékérem (42,5mm) + Szlovákia 1990. "II. János Pál pápa pozsonyi látogatása" kétoldalas Cu-Ni emlékérem (26mm) T:PP,BU
31584.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975" aranyozott kétoldalas Cu emlékérem kapszulában (65mm) T:AU (PP)
31585.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II.János Pál pápa látogatása Magyarországon" Ag emlékérem, dísztokban, sorszámozott "144" tanúsítvánnyal (155,5g/0.925/65mm) T:UNC (eredetileg PP)
31586.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Budapest" kétoldalas aranyozott fém emlékérem sérült tokban (42,5mm) T:AU (eredetileg PP) ujjlenyomatos
31587.

Rufpreis:
3 000 HUF

31588.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842" kétoldalas aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:AU (PP) ujjlenyomat, karc
31589.

Rufpreis:
2 400 HUF

31590.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Bognár György (1944-) 1993. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Aulich Lajos" Ag és bronz emlékérem pár (34,51g/0.640/42,5 mm) T:UNC Adamo GS12
31591.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós 1868-1957 / Itthon, hazai földben" kétoldalas aranyozott Cu emlékérem (42,5mm) T:AU (PP)
31592.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bognár György (1944- ) ~1993. "Megbékélés napja" egyoldalas, öntött bronz plakett (94mm) T:AU,XF
31593.

Rufpreis:
8 000 HUF

Bognár György (1944-) 1994. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Leiningen-Westerburg Károly" Ag emlékérem (34,59g/0.640/42,5mm) T:UNC patina Adamo GS13
31594.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

31595.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF