Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 354

Bognár György (1944-) 1995. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Török Ignác" Ag és bronz emlékérem pár (34,66g/0.640/42,5 mm) T:UNC Adamo GS14
31596.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Bognár György (1944-) 1996. "II. János Pál pápa látogatása Pannonhalmán" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:AU (PP)
31597.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bognár György (1944-) 1996. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Schweidel József" Ag és bronz emlékérem pár (34,84g/0.640/42,5 mm) T:UNC Adamo GS15
31598.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Bognár György (1944-) 1997. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / gr. Vécsey Károly" Ag emlékérem (34,76g/0.640/42,5mm) T:UNC patina Adamo GS16
31599.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

31600.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Bognár György (1944-) 1999. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Kiss Ernő" Ag emlékérem pár (34,99g/0.640g/42,5mm) T:UNC patina Adamo GS17
31601.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Bognár György (1944-) 2002. "Magyar Millennium" jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban (62,46g/0.925/50mm) T:PP ujjlenyomat, patina
31602.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Bozó Gyula (1913-2004) 1988. "A Szent Jobb országjárása / Szent István királyunk halálának 950. évfordulója emlékére" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:AU
31603.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bozó Gyula (1913-2004) 1989. "George Bush látogatása Magyarországon" Ag emlékérem, ezüstérem peremén "SZG" jelzés (35,31g/0.835/42,5mm) T:UNC (eredetileg PP)
31604.

Rufpreis:
10 000 HUF

Bozó Gyula (1913-2004) 1989. "George Bush látogatása Magyarországon" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + 1991. Mindszenty bíboros emlékére kétoldalas bronz emlékérem "JOSEPHUS CARD.MINDSZENTY PRINCEPS PRIMAS 1892-1975 / SZABAD HAZÁD VÉGSŐ NYUGHELYEDRE VÁR" (42,5mm) T:UNC
31605.

Rufpreis:
1 600 HUF

31606.

Rufpreis:
1 000 HUF

31607.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF