Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1930. "Buda Pest / Isten hozott" kétoldalas bronz plakett (64x68mm) T:AU,XF fo. Hungary 1930. "Buda Pest / Isten hozott (Buda Pest / Welcome)" double-sided bronze plaque, in original case with Budapest coat of arms, the case is in good condition but some parts are missing (64x68mm) C:AU,XF spotted
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1896. "1896-iki EZREDÉVES ORSZÁGOS KIÁLLÍTÁS / KIÁLLÍTÁSI ÉREM AZ ÉRDEM JUTALMÁUL" bronz emlékérem, az adományozott neve utólag eltávolítva az éremről (70mm) T:XF apró ph., kis patina HP: 752.
Berán Lajos (1882-1943) 1910. "Pusztaszentpéteri Dr. Herczel Manó Egyet. Tanárnak orvosi működése társadalmi elismeréséül - Hálás tisztelői" kétoldalas bronz plakett (73x100mm) T:XF kis ph Hungary 1910. For professor Dr. Manó Herczel in social recognition of his medical work - From his grateful admirers" two-sided bronze plaque. Sign.:Lajos Berán (1882-1943) (73x100mm) C:XF small edge error HP.: 1125.
Berán Lajos (1882-1943) 1925. "Jókai Mór 1825 - 1925 / A nagy mesemondónak hálás nemzete" kétoldalas bronz emlékérem, "M. Kir. Pénzverő" gyártói jelzéssel (36mm) T:VF
Berán Lajos (1882-1943) 1936. "Kálvin Institúciójának 400 éves emlékezetére - Magyar Reformátusok" bronz emlékérem. "KÁLVIN INSTITUTIÓJÁNAK NÉGYSZÁZ ÉVES EMLÉKEZETÉRE - MAGYAR REFORMÁTUSOK 1936 - SZÍVEMET VÉRES ÁLDOZATUL FELAJÁNLOM AZ ÚRNAK / A SZENT KÖNYVEK UTÁN KIKET A NAGY APOSTOLOK ÍRTAK - ENNÉL JOBB KÖNYVET MÉG SOHA SENKI NEM ÍRT" (41mm) T:AU,XF / Hungary 1936. "For the 400th anniversary of Calvin's Institution - Hungarian Reformed People" bronze commemorative medal (41mm) C:AU,XF
Berán Lajos (1883-1943) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós és felesége / Kenderes 1993. szeptember 4." jelzett Ag emlékérem, műanyag tokban, tanúsítvánnyal (32,90g/0.925/40mm) T:AU (PP)
Bogár Lívia (1957-) 1985. "Dr. Babocsay József városunk egykori főorvosa 1760-1838 / 100 éves a Kanizsai Városi Kórház 1885-1985" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC patina CS 25.
Bognár György (1944-) 1983. "A Művelődési Központért / Nagyközségi Tanács - Szécsény" bronz emlékérem (42,5mm) + Lapis András (1942-) DN "Gyulai Várszínház" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU mindkettő sérült műanyag tokban